Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi az a gasztrenterológia?...

Mi az a gasztrenterológia? Most küldött el az orvosom, mert vashiányom van és nem szívódik fel valami miatt.

Figyelt kérdés
2010. márc. 21. 14:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Tuti terhes vagy. Egyebkent meg: www.lmgtfy.com/?q=gasztroenetrologia
2010. márc. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Elirtam, bocs

[link]

2010. márc. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

A gasztroenterológia az emésztőrendszerrel, illetve annak betegségeivel foglalkozó tudományág. Keress rá google-on;)

Ja és szerintem nem jó témában tetted fel a kérdést:D

Remélem meggyógyulsz;)

2010. márc. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nemhiszem h azlennék ;)
2010. márc. 21. 20:47
 5/6 A kérdező kommentje:
am meg vágom h nagyjából mit takar a dolog, csak gondoltam aki már volt ienen, elmeséli hogy mit csinálnak veled, v ők miért mentek el..nem vagyok ekkora sügér te szerencsétlen
2010. márc. 21. 20:50
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy voltál e már a gasztroenterológusnál. Ő csinál egy általános felmérést, mikor, miért és hogyan vannak a panaszaid, illetve megnézi a leleteidet, az ő szemszögéből is. Aztán vagy elküld egy másik vizsgálatra, vagy ír fel gyógyszert és megmondja, hogy mit nem ehetsz a jövőben egy ideig és mit kellene többet.


Legalábbis nálam ez volt én emésztési zavarokkal mentem ozzá és ételintoleranciával jöttem el:) Azért mentem, mert mindent betegsége kizártunk és mégis híztam és híztam. És mikor megvoltak az eredmények, kiderült, hogy több ételre is allergiás vagyok, így most diétázok, és láss csodát megszüntek a panaszaim és lekezdtem minden megerőltetés nélkül fogyni. Szóval csak nyugodtan menj el, Nem fog fájni.

2010. márc. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!