Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miert erzem fojton a hasam...

Miert erzem fojton a hasam uresnek a gyomorszaj kornyeken?

Figyelt kérdés
ha eszem is ugyis uresseget erzek es bofognom kell es legyengulok .kb 2 honapig nemvolt etvagyam amit ettem kihanytam gyenge voltam.most nagy az etvagyam hanyinger nincs de fojton nagy uresseget erzek a gyomorszajam kornyeken neha felvagyok puffadva is valaki tudna tanacsot adni vagy vannak hasonlo emberek ilyen problemakkal

#gyomor problemak #fellpufadas
2015. dec. 3. 10:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Fojtón vagy folyton? Tanulj meg írni!
2015. dec. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
neked nem mindegy hogy irok itt nem az irasrol szolnak a dolgok ha mast nemtudtal irni akkor halgass nejartasd a szadat neked soha nem volt helyes irasi problemad olyan tokeletes vagy emberek vagyun kedves felhasznalo es hibazzunk ha nem tetszik az irasom ne nezd draga te kis tokeletes
2015. dec. 3. 11:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Jézusmária.
2015. dec. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
abiza
2015. dec. 3. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!