Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szerintetek mi lehet velem? :/

Szerintetek mi lehet velem? :/

Figyelt kérdés

1-2 hete olyan érzés van a hasamban, mintha remegne, rezegne vagy mint amikor sok felülést csinálok és az utánalévő fura érzés...És általában jobb oldalt. Múltkor viszont fájt jobb oldalon, úgy hogy alig bírtam menni. Régen is sokat panaszkodtam a hasamra. De ilyen nem volt, mintha remegne meg mintha üres lenne fura..A lábamban is éreztem hasonlót, de szerintem semmi köze a kettőnek egymáshoz.

Előre is köszönöm a válaszaitokat!



2015. dec. 15. 15:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Izomrangas ..neha nekem is van a hasamban . Vagy csak korog a gyomrod.
2015. dec. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De már kb másfél hete, és nagyon aggaszt..:c
2015. dec. 15. 16:17
 3/4 anonim ***** válasza:
Hat ha nagyon aggaszt nezesd meg..de en meg mindig azt mondom hogy semmi nagy baj. :) nekem pl a hassm egyik oldalan van egy nagy vena ami latszik hogy luktet .
2015. dec. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat.:) Igen nekem is a jobb oldalon, és épp ez is ijesztő volt.
2015. dec. 15. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!