Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nem tudok enni,5 kilót fogytam...

Nem tudok enni,5 kilót fogytam, és a folyadék megy le normálisan (víz, tea, leves leve stb. ) Úgy érzem, hogy nem tudok normálisan nyelni. Mi történhet velem, milyen kilátásaim vannak így a jövőre nézve?

Figyelt kérdés
A családom állandóan piszkál, hogy kilóg a medence csontom, kezdek csúfulni. Ha eszem, akkor fáj az egész hasan, ritkán hasmenés, nagyon ritkán hányás kap el. Nem mindig tudom bent tartani az ételt, hányingerem van minden étkezés után. Lovagolok, de a nyeregbe sem tudok felpattanni úgy mint azelőtt. Szerintem legyengültek az izmaim. Az a baj, hogy látványosan fogyok. A combom is vékony. 188 cm magas nő vagyok, 68 kg. 24 éves. Menstruációs zavarom nincs. Így a nőgyógyászati problémák kizárva. Ha megnyomom hasfájáskor a méhem, akkor az nem fáj. De a köldökömnél fáj, a gyomromnál, az epe és a máj körül is. Ultrahangon semmit sem találtak. Minden rendben van az ultrahang szerint. De az állapotom ezen a téren továbbra is romlik. Nem akarok anorexiás külsővel tükörbe nézni, mert az visdzataszító. Háziorvosom Nutridrink (folyékony) tápszert írt fel, azon élek, meg B vitamint, B1, B6, az izomfájdalmaimra Magnéziumot, és Kalciumot ampullásan, de azt nem tudom minek. Mi fog történni velem, ha már csak a Nutridrinken élek? Napi 2 üveggel, mert ennyit mondtak a patikában. Ez több a semminél. De soha sem találnak semmit. Lehet, hogy elbagatelizálják, nem tudom, de pont ezért orvoshoz sem megyek el. Max, ha a mentő visz el. De egyuttal parázom is, hogy nehogy gyomorfekéjt kapjak. Szerintetek milyen kilátásaim vannak?
2015. aug. 3. 23:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Mikor ugyanilyen panaszaim voltak, nekem bevolt gyulladva a hasnyálmirigyem, az epém elvolt záródva. Állandóan hányingerem volt, szédültem, gyengevoltam, néha el is ájultam stb. Diétáznom kellett 4 hónapig. Méregteleníteni! Nem ehettem semmilyen tejterméket, kenyeret, cukrot, lisztet, rizset és helyrejöttem.
2015. aug. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el magándokihoz.
2015. aug. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát a Nutridrink biztosan nem oldja meg a problémát! Ezt ki kellene alaposan vizsgáltatni, és egy jó háziorvos ezt tudja... Ha nem segít, keress magándokit, mert csak rosszabbodni fog az állapotod így!
2015. aug. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!