Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan szedhetek fel kilókat?...

Hogyan szedhetek fel kilókat? 14/F Többi lent!

Figyelt kérdés

Sziasztok, 14 éves vagyok, általános iskolás(fiú).

53-54 kg vagyok, de szeretnék felszedni pár kilót, ugyanis az osztálytársaimon látszik hogy van "zsír", én pedig csak csontokból vagyok.. Emiatt kevesebb az önbizalmam is, nyáron lesz "erdei iskola", ahol Balatonra megyünk, és félek hogy mindenki látni fogja, hogy milyen vékony vagyok, így is csak pulcsiba vagyok az iskolába, mert nem szeretem a testem, szeretnék fiúsabban kinézni, nem izmot szeretnék, hanem +kilókat hogy ne legyek ennyire szálka. Köszönök minden választ!:)



2015. dec. 16. 15:41
 1/4 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem, hogy ~176cm vagyok.
2015. dec. 16. 15:44
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Korodhoz képest jó magas vagy. Lehet, hogy most azért vagy vékony, mert hirtelen sokat nőttél. A következő években talán majd a súlyod is gyarapodik majd. Sportolsz valamit? Eleget és változatosan eszel?
2015. dec. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kung Fu-ztam, nemrég hagytam abba, de sajnos az evéssel van gondom, ugyanis az iskolában vagyok ebédes és hát heti 5napból 1en van normális kaja. Szerintem részben ez a baj, de szüleim nincsenek otthon hogy főzzenek friss és rendes kaját mint másoknak
2015. dec. 17. 07:15
 4/4 anonim ***** válasza:

Pedig jobb lenne, ha valamit továbbra is sportolnál. A

többi napon akkor nem is eszel ebédre semmit?

2015. dec. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!