Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ez anorexianak szamit?

Ez anorexianak szamit?

Figyelt kérdés
Mindig is kover voltam majd 15 eves koromra sikerult leadnom 20 kilot (163 cm es 56 kg voltam). Ezt a sulyt ket evig tartottam es azt vettem eszre hogy nem szeretek egyutt enni masokkal mert zavarba jottem tole. Majd jott egy szakitas ket eve es nagyon meghiztam ( most 164 cm vagyok es 67 kg). Fel eve kezdtem megint fogyozni de ugy hogy egy nap max 1000 kcalt eszem es nem is vagyok ehes(persze nem fogytam es ez nagyon frusztral). Meg azt vettem eszte hogy az eves egy kozponti dolog lett az eletemben( fogyokuras musorokat nezek , allandoan a kaloriakat szamolom, es megneztem a ket evvel ezelott kepeken magamat amikor meg sovanyabb voltam es en meg akkor is kovernek latom magam ...most akkor milyen lehetek..). Ez anorexia vagy csak voltam anorexias? 19/L
2015. dec. 18. 08:41
 1/2 anonim ***** válasza:
45%
Sem régen, sem most. Ilyen súllyal, mármint 163 centihez 56 kilóval éppen normális volt a külsőd. Nem kizárt, hogy a normális súlyhoz mégis jó puhány test társult, mivel sportról egy árva szót nem írtál, és ezért látod magadat kövérnek most az akkori fotóidon. Hülyén fogyózol, mint a legtöbb kamasz, de megnyugtatlak, ez nem anorexia.
2015. dec. 18. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ja igen.. Ugye amikor sovanyabb voltam akkor kb minden nap eljartam futni es heti 1x lovagoltam. Ma mar csak lovagolok heti 2x.
2015. dec. 18. 08:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!