Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Népirtás folyik itt magyarorsz...

Népirtás folyik itt magyarországon a STOP só programmal?

Figyelt kérdés
Ez elég fura mert úgy olvastam az interneten, hogy orbán anyja zsidó. Meg azt is hallottam Tejfalussy Andrástól hogy a talmud előírja a zsidóknak az erősen sózott kenyér és desztilláltvíz fogyasztást, valamint hogy mindenki másnak az ellenkezőjét ajánlják. Mert a gojokat nem igen szeretik.
2015. dec. 18. 13:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

A trollkodást félretéve a nagy sóbevitel baromi egészségtelen. Tönkreteszi a vesét, az érfalakat, magas vérnyomást okoz.


Az emberek sajnos hajlamosak túlsózni az ételeiket, pedig a kevesebb sót is lehet érezni, és egy idő után az étel már nem lesz "sótlan".

2015. dec. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem vizsgáltasd ki magad. Amúgy meg otthon kétpofára falhatod a sót, sőt bármelyik étteremben.
2015. dec. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
még szerencse hogy Orbán ennyire őrködik az egészségünk felett :F, én már egy féléve tisztasót fogyasztok és még nem kaptam szívinfarktust :F
2015. dec. 18. 13:55
 4/12 anonim ***** válasza:

"Orbán ennyire őrködik az egészségünk felett"


Veheted így is, szerintem pedig egy szemléletváltás történik, aminek pozitív egészségügyi hatásai lesznek. Mint Finnországban történt.


"én már egy féléve tisztasót fogyasztok és még nem kaptam szívinfarktust :F"


Ez nyilván nem igaz, de egyébként a sok só nem rövid távon ártalmas, hanem évtizedek alatt, de akkor a károsodás már visszafordíthatatlan.

2015. dec. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

https://www.youtube.com/watch?v=g36gdTgGyrA


Ő egy beszédében állandóan egy új világrend létrehozásáról beszél.

2015. dec. 18. 14:07
 6/12 anonim ***** válasza:
Igen, de nem a sóval.
2015. dec. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Jól van mindenkinek ment a zöld kéz :D

Én mindenesetre tiszta sóval védekezek a zsidó fajirtás ellen :D

Nemhiába tesznek 1 liter intravénás folyadékpótlásra használt sóoldatba 9g sót.

2015. dec. 18. 14:53
 8/12 anonim ***** válasza:
Az a folyadékpótlás elektrolit-pótlás és csak indokolt esetben adják, ha felborult az elektrolit-egyensúly. Nem hobbiból.
2015. dec. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Eddig nem tűnt fel ha pár ember feldobta a talpát mert szívbarát diétát folytatott, most majd fel fog tűnni remélem :D

De ha só szívinfarktust okozna akkor se tennének literébe 9g ot,

akkor csak 1 g ot vagy 2 g ot tennének

2015. dec. 18. 21:05
 10/12 anonim ***** válasza:

Orbán le van maradva, még mindig azt hiszi, hogy a só egyértelműen káros. Pedig só nélkül az ágyból sem tudnál felkelni.

Aki teheti, az nem a menzán eszik. Akinek pedig ingyen jár, az viszi magával a sót, és megsózza.

2015. dec. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!