Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Melyik tömegnövelőt ajánlanáto...

Melyik tömegnövelőt ajánlanátok egy gyors anyagcseréjű lánynak, aki sportol minden héten? Nem tudok hízni, és sokat eszem, de kéne vmi plusz, ami hozza a kilókat.

Figyelt kérdés
A jumbot találtam eddig ami pont ilyen gyorsanyagcseréjű embereknek való,de ott volt az összetevőkben,h erezettségfokozót is tartalmaz,vmi HEMO.Lehet,h hülyeség amit erről gondolok,de megkérdezem!Ha én nem végzek súlyzós edzéseket,akkor nem fogok kieresedni,ugye?:D Köszönöm
2010. márc. 23. 20:10
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem fogsz kieresedni viszont a Jumbotól könnyen be lehet hízni főleg ha eszel mellé rendesen. Az ilyen tömegnövelők testépítőknek vannak kitalálva, bár magukban semmit nem érnek ha nincs mellette egy normális étrend. Szerintem inkább egyél egy nap 6-szor 7-szer normális kajákat figyelj a fehérje és szénhidrát bevitelre.
2010. márc. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!