Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mennyit hízhatnék ezzel a...

Mennyit hízhatnék ezzel a módszerrel?

Figyelt kérdés

Nagyon elegem van hogy vékony vagyok, az étvágyam nagyon jó, sajnos az emésztésem is. 178cm és 55kg vagyok.

Arra gondoltam hogy naponta rendes étkezés mellett, 1 hétig, megeszek 5 zacskó chipset. Először 3ra gondoltam.

Az heti 35zacskó. Én el nem tudom képzelni hogy csakúgy kisz*rok ennyi cukrot, kalóriát stb. de amikor degeszre eszem magam nagy a hasam aztán 1 nap és ugyanolyan lapos lesz utána, szóval mire számíthatnék kb?

19/F



2015. dec. 27. 22:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk ha nem szart ennél akkor talán lenne eredménye is annak, hogy "sokat" eszel
2015. dec. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de semmitől nem hízok ehetek akármit! akkor mit javasolsz a chips helyett?
2015. dec. 28. 00:37
 3/5 anonim ***** válasza:
2015. dec. 28. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Szintis Zoli ***** válasza:
A chips jó lehet, mert kis térfogatban sok energia. De miért akarnál szeméttel és egy valag sóval kalóriapluszba kerülni, amikor normális kajával is megteheted. Olvasd el, amit a fenti linken találsz. Nem kell magad beteggé tenni ahhoz, hogy hízz. Nincs az az anyagcsere, amit ne lehetne "túlzabálni". Csak meg kell érte szenvedni.
2015. dec. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszönöm mindkettőtöknek!

azért a chipset választottam mert semmitől nem hízok, teljesen normális kajákat eszem, sokat, édességet is elég sokat és nem is mozgok semmit, akkor nem érdem hogy miért vagyok vékony.

2015. dec. 28. 12:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!