Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogy hízhatnék kicsit? Bővebbe...

Hogy hízhatnék kicsit? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Mióta kiderült, hogy laktóz és gluténérzékeny is vagyok, nagyon sokat fogytam. Mivel mindig is vékony voltam, ezért nagyon meglátszik (47-kgról 41,5-42-re). Hogy hízhatnék egy kicsit úgy, hogy a laktózt és a glutént kikerülöm?

2015. nov. 28. 19:09
 1/1 Szintiszoli123 ***** válasza:

Rizs, köles, burgonya, hús, tojás, zsír, olaj, zöldség.


Ha a nyomokban jelenlévő glutén nem okoz gondot, mehet zabpehely és bulgur is.


Ha anyagilag jobban el vagy eresztve, akkor hajdina, quinoa, csicsóka és batáta is színesítheti a kínálatot.


A kenyér "feeling" pótlására, pufirizs, extrudált kukoricakenyér, extrudált rozskenyér segíthet.


Én már csak hobbiból eszem kenyeret néha napján. Egyáltalán nem hiányzik.


"Mióta kiderült, hogy laktóz és gluténérzékeny is vagyok, nagyon sokat fogytam" - ezt nem értem. Ha nem derült volna ki, akkor nem fogysz? Nem azt akartad mondani, hogy sokat fogytál, aztán kiderült miért: gluténérzékeny vagy és a sorvadt bélbolyhaid nem szívták fel a kaját?

2015. nov. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!