Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan hízhatnék az én helyzet...

Hogyan hízhatnék az én helyzetemben? 16/F

Figyelt kérdés

Először is a testi adottságaim: 183 cm magas vagyok, de csak körülbelül 60 kiló lehetek. Erre rátesz egy lapáttal az is, hogy vastagcsontozatú vagyok...


A családban komoly anyagi gondok vannak, azért enni még tudok rendesen, de épphogy a van pénz ételre határát súroljuk.


Arra gondoltam, hogy elkezdek edzeni, hogy legyen izmom, de ha egy ilyen sovány srác edzene akkor nem lenne még soványabb? Vagyis nem tudom ezt elképzelni.


Valamilyen olcsó de hizlaló étrendet kéne találnom, sőt mellé valami edzésmódot amitől szintén az izom tömeget adhatna. :)


Múltkor a tükör előtt állva elborzadva néztem, hogy már lassan kilátszik a csontozatom, valamit tennem kell...


Amúgy nem azért vagyok ilyen csontváz, mert nem tartanak el, hanem mert túl gyorsan nőttem, szóval gyámügyet nem kell küldeni, de emellett tényleg szükségem van a segítségre ilyen tipp téren :)



2015. aug. 17. 23:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Ússzál, ha esetleg van a környéketeken uszoda és belefér egy havi bérlet a kiadásokba. Egy kiadós úszás nemcsak, hogy egészséges, de utána úgy megjön az étvágyad... :)

Én 10 évig úsztam és emlékszem, hogy edzés után amint kijöttem a medencéből legszívesebben betámadtam volna a büfét :P

Amúgy én is magas, vékony vagyok. 181 cm 58 kg, lány létemre.

21/L

2015. aug. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Sajnos nincs a közelben uszoda, se pénz, ha olcsó ha nem :/


Amúgy a lányoknál szép az ilyen testalkat :) <3 De szerintem egy fiúnak azért több kell... Főleg, hogy én nehéz csontozatú vagyok :/

2015. aug. 17. 23:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!