Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogy fogom elhagyni a rossz...

Hogy fogom elhagyni a rossz étkezési szokásaimat?

Figyelt kérdés

15/L vagyok. Kb január táján úgy döntöttem, hogy nekikezdek fogyózni. Onnantól kezdve aztán mind ' holnap ' lett a nagy nap és sosem következett be, viszont egy olyan falási mániát alakitottam ki akaratlanul, hogy már 3 hónapja napi 5000-6000 kalóriát fogyasztok és nem járok sportolni sehova


Jelenleg 160 cm/60 kiló vagyok és most aztán tényleg abba akarom hagyni ezt az életmódot, csak őszintén félek, hogy nem fog sikerülni. Étel szempontjából mármint, nem lesz gond szerintetek, hogy napi 6000 kalóriától 1500ig jutni hirtelen ? Mert leszeretnék fogyni Május végéig és ezt csak úgy valósithatom meg, hogyha belekezdek durván és nem ' szépen, fokozatosan '


Ez az én véleményem, szerintetek ?


2010. márc. 25. 16:13
 1/2 anonim ***** válasza:

hogy tudod egy ember 3 napi adagját megenni? : O (ez kb. naponta 7 tábla csokinak számit, ha csokiba számoljuk)

na mindegy, szerintem lassan haladj lefele, minden nap egyre kevesebbet egyél és úgy sikerülni fog

és iratkozz be valami sportra

2010. márc. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
6000 kcal az rengeteg!! Először is vedd vissza a szénhidrátot ne egyél/ igyál cukros dolgokat. Fogyassz sok gyümit és zöldséget. Figyelj a fehérje bevitelre is és egyél rostban gazdag ételeket. Nem tudom miket eszel de hanyagold a fehér lisztes dolgokat, cukrot, kész ételektet. Egyél egy nap 6-szor is csak kevesebet és nem mindegy, hogy mit :) Keress ha tudni szeretnél még valamit.
2010. márc. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!