Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ettől lehetséges étvágytalanság?

Ettől lehetséges étvágytalanság?

Figyelt kérdés

Szilveszter előtt 1-2 nappal, megettem 9 tojást, hozzá egy 30dkg kenyeret, 1 zacskó chipset, és megittam 1 liter narancslevet. (az átlag jóllakott adagom kb. 3-4 tojás, 2 szelet kenyér)

Azóta kb. semmi étvágyam nincs, napi egy szendvicsen élek, vagy 2 almán, meg hasonló mennyiségek.

Azt még tudni kell, hogy elég rossz kedvem is van már egy hónapja, akkor szakítottunk a barátnőmmel, de azért nem hiszem hogy amiatt van, mert étvágytalanságom eddig nem volt, ugyanúgy ettem utána, meg karácsonykor is, szóval értitek.

Elég zavaró, mert a hasam fáj és korog, de egyszerűen elkezdek valamit enni, és nincs nyálam, csak levest tudok kb. enni...



2016. jan. 5. 23:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Mivel az az étel már sok napja távozott belőled, fizikailag kissé logikátlan, hogy attól légy étvágytalan. Lelkileg komplikáltabb, mert meg is lehet utálni egy ételt egy életre egyetlen alkalomtól is akár... Ki tudja, mekkora sokkot okozott az az én szempontomból alapos, de nem olyan extrém étkezés... De inkább más miatt lehet az. Hacsak nem érzed, hogy amiatt az emlék miatt undorodsz, de arról tudnál s írtad volna, nem?
2016. jan. 6. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!