Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Natúr csirkemell meddig ehető?

Natúr csirkemell meddig ehető?

Figyelt kérdés
Mondjuk ha reggel 7-kor készítek néhány szelet natúr csirkemellet, meddig javasolt megenni? (Nincs hűtve, csak be van csomagolva egy dobozba.)

#csirkemell #ehető #natúr csirkemell
2016. jan. 6. 17:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Mégis hány C°-fok van abban a dobozban?
2016. jan. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Miután elkészítem, elindulok dolgozni, úgyhogy kb 20 percig mintha kint lenne a levegőn (nem kocsival megyek), utána pedig szobahőmérsékleten lenne tárolva (20-22°C).
2016. jan. 6. 18:04
 3/6 anonim ***** válasza:
délben még biztos ehető, gondold el, vasárnapi ebédnél is van hogy több óráig kint a kaja az asztalon amig a vendégek beszélgetnek
2016. jan. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Délután 3 óra?
2016. jan. 6. 20:46
 5/6 Salx Narval ***** válasza:
Hát, azt mondják a szakértők, hogy akár már 2-óra után is gond lehet a szabadon hagyott húsfélékkel, hűtőben is 2 napig biztonságosak a sült ill főtt húsok. Nyilván ezt nem sokan tartja be, én sem. Viszont ha nem tartjuk be akkor fennállhat az ételmérgezés veszélye. Mit mondhatnék neked, hogy ne engem okolj ha megbetegszel.:D Én megenném még 3-órakor, de te csak saját felelősségedre tedd.:D
2016. jan. 7. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha kint 20 percen át 2,8 fokban cipeled, majd bent egyenletesen 21,4 van, akkor 14:38-kor már nem enném meg, de 37-kor még igen.

De csak akkor hivatkozz rám, ha a hőmérsékleteket pontosan kimérted és pont ennyi volt.

2016. jan. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!