Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szerintetek sokat ettem ma?

Szerintetek sokat ettem ma?

Figyelt kérdés

Nem tudom mi van velem egyszerűen ettől is tele vagyok és napok óta ez megy...szinte csak muszályból eszem...

délelött össze vissza: 2 alma,1 kefír

délután: 200g mexikói zöldség, egy adag spenót (2 merőkanál)

most este: megint 2 alma

már nem akarok mást enni.

szerintetek?:(



2016. jan. 17. 18:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez neked sok?? Gyakorlatilag nyúltápot eszel...
2016. jan. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
értem
2016. jan. 17. 18:10
 3/10 anonim ***** válasza:

*muszájból


Ez kifejezetten kevés. És bár egészséges, de nem túl tápláló, se fehérje, se zsír, holott a vitaminok egy része zsírban oldódik, fehérje nélkül meg az izmaidat kezdi lebontani a szervezeted, pláne ha ilyen keveset eszel.

2016. jan. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ezeket kamubol irjatok, vagy valoban ennyi ehezo van Magyarorszagon?
2016. jan. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ez rendkívül kevés. Húst is kellene tartalmaznia az étrendednek. Ha nincs otthon, akkor egyél még legalább egy tojást, és valami sajtot kenyeret.
2016. jan. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
15%
Én évek óta nem eszem húst(sem tejet, sem rizst vagy krumplit, kenyeret sem), nem feltétlenül kell húst tartalmaznia az étrendnek, szerintem. Az viszont igaz, hogy nem is igazán sokat, hanem sokkal inkább mindenfélét összevissza eszel. Nem nagyon van benne rendszer, csak mintha ide-oda kapnál, s ami épp a kezed ügyébe akad. Lehet nincs igazam, bocsi, csak a leírtak alapján úgy tűnt most számomra...
2016. jan. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
6. Lehet ezek nélkül is egészségesen táplálkozni,de ezeknek a megfelelő elkészítésével lehet a legolcsóbban és legegyszerűbben egészségesen táplálkozni,persze ezek mellé kell még sok zöldség+gyümölcs és még pár dolog,de aki nem kifejezetten lázadó vagy vegetáriánus annak kell enni húst
2016. jan. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nagyon egyszerűen és olcsón lehet enni megfelelően hús nélkül, dehogyis kell.



Kérdező, az én szempontomból ma igazából nem is ettél. Némi gyümölcs, némi zöldség, de semmi tartalmas étel, valamirevaló fehérje és zsír, semmi.

Ha már koplalsz, kicsit tápanyagdúsabban kéne.

2016. jan. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Remélem a tojást nem hanyagolod mert akkor értékes fehérjét nem viszel be
2016. jan. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Salx Narval ***** válasza:
Pont ezt akartam írni, ha lett volna a spenóton 2 tükörtojás, esetleg egy kevés főtt burgonyával kiegészítve, akkor még elmenne egy laza fogyis napnak.
2016. jan. 18. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!