Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Tizenéves lányok! Mit esztek...

Tizenéves lányok! Mit esztek átlagosan egy nap?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy az utóbbi idöben nagyon keveset ettem(igen, direkt, igen fogyni akartam, és igen borzasztó nagy hiba volt) és most igyekszem összeszedni magam. Elhatároztam, hogy egészségesen fogok enni, normális adagokat, mint egy normális velem egykorú :D Csak az a helyzet, hogy nincs mihez viszonyítanom a "normális" fogalmát. Le tudnátok írni, hogy mit esztek egy nap?

14/L

158cm/40kg(45röl foigytam le, és erre kéne visszaállnom)



2016. jan. 23. 16:35
 1/8 anonim válasza:
100%

Én akkor eszek amikor éhes vagyok és annyit amennyit épp megkívánok belőle.. Ez nem túl egészséges de én is változtatatni akarok rajta. ( ha érdekel akkor 172cm vagyok és 60kg)

Egyébként a súlyoddal semmi baj nem volt nem értem miért akartál rajta változatatni:) Ha vissza akarsz hízni szerintem érdemesebb izmot épiteni és akkor nagyon csinos is leszel ;)

2016. jan. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Már ugyan nem vagyok 10-en éves, de amikor annyi voltam, akkor általában ez volt a menet: Reggelire megettem egy tál műzlit tejjel, suliba egy szendvicset, aztán mikor menzás voltam a menzán valamennyi főételt, majd hazaértem, otthon általában valami gyümölcsöt vagy csokit tuti, aztán este vacsora. Volt, hogy suli után bementem a mekibe és még ott ettünk sültkrumplit is ebéd után, de vacsora előtt. Gimi vége felé, meg mikor nem voltam ebédes két szendvicset plusz valami csokit vagy kekszet ettem napközben (reggeli mindig otthon)aztán vacsora. A vacsora az nálunk mindig valami főtt étel volt. Pl egy csirke comb krumplival vagy hússal vagy nagy tányér főzelék..stb Ez mostmár elég egészségtelennek tűnik, de nekem tökéletes volt, elég is. Csak azért írom, hogy lásd a mennyiséget. Vékony lány volt az általánosban, a gimiben is. Azt még hozzátenném, hogy hétvégente viszont elég sokat ettem mindig.
2016. jan. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! Nagyon sokat segít ez összerakni egy normál étrendet :) Hát nem is tudom, én is mindig vékony voltam, nagy baromság volt ez az egész....

Jöhetnek még válaszok, mert tényleg nagyon hasznosak :)

2016. jan. 23. 17:33
 4/8 anonim válasza:

Reggeli(mindig,otthon):egy szelet kenyér vajjal+valamivel(sajt, sonka, kiskolbász)

Iskolában:egy szendvics, vagy ilyesmi (sima kifli stb.)

Menza:amit sikerül belőle megenni(általában kevés)

Ebéd: otthon: húsleves(v.bármilyen leves)+második(rántotthús, krumplipüré stb.)

Vacsora: maradék ebédről v. mint a reggeli

Azt hiszem, sokat eszem, de ugye a gondolkodáshoz erő kell és az év végi átlagom 4.84. Mindent eszem, amiben nincs hagyma, paprika, leveszöldség.

14/l 162cm 49kg

Ui.: Nem érzem magam kövérnek :-)

2016. jan. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
*féléves átlag
2016. jan. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

reggel korán kelek, így akkor csak egy joghurtot szoktam enni, suliba viszek két szendvicset (vollkorn toast kenyérből, sajttal, sonkával) , menzán általában a másodikat eszem csak meg, mert nem szeretem az ottani levest, itthon mikor hazaérek, eszek uzsira valamilyen gyümölcsöt, vacsira meg vagy valamilyen kenyeret vagy ha anyának van kedve főzni, akkor főtt ételt.

12/L

2016. jan. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ha egészségesebben akarsz táplálkozni azt ajánlom ne egyél sok tejterméket és húst :) temészetesen kell az is a szervezetnek, de nem nagy mértékben.
2016. jan. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Reggelire: tojás (rántotta, főttojás stb)

Suliba: kifli, megkenve margarinnal s rajta szalámi/kolbász/sajt vagy csokikrémmel (pl Nutella) megkent kifli.

Ebéd: mindig más (pl laskaleves/pulisza stb), de minden szombaton (vagy vasárnap) eszek flekkent piritott pityókával és fokhagymával

Ha még megéhezek eszek banánt/narancsot vagy amit találok a konyhában

Vacsorázni nem szoktam


157 cm vagyok, 51 kg, 15/L

2016. ápr. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!