Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Folyton mondják hogy sok...

Folyton mondják hogy sok vizet kell inni de én nem szeretem. A tea jó helyette?

Figyelt kérdés

Anyukám sokat mondja hogy igyak többet mert alig iszok.Letöltöttem egy alkalmazást a telefonomra ami 60percenként értesít hogy igyak és mindig itt van mellettem a víz.Már két napja így megy de egyre jobban hányingerem van a víztől.Eddig se szerettem most meg egyenesen utálom.

Tea vagy valami más nem jó helyette? Persze itt nem azokra gondolok ami tele van szinezékkel meg ilyenek.



2016. jan. 24. 15:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha gyümölcstea és nem cukrozod, akár jó is lehet. Citromos víz sem jön be? Én sem szeretem a vizet, de egy litert próbálok inni belőle, a többi meg ami éppen a kezembe kerül.
2016. jan. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%

Más is jó, csak az a lényeg, hogy ne told tele cukorral. Esetleg keress ásványvizet, én például a babavizet nagyon szeretem, jó íze van. Meg az eviant, bár az napi fogyasztásra luxus :D

Teából olyat keress, ami nem fekete tea.

2016. jan. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, a tea is víz, ahogy a nyers zöldség és gyümölcs, a leves is sok vizet tartalmaz, sőt a főtt ételekben is egész sok van (a párom egyes napokon egy liter vizet visz be a rizzsel). A hörcsögök nem is isznak, pedig nyilván szükségük van vízre, de az ételükkel simán hozzájutnak. Az embernél is víz a víz, akár sima vízként iszod, akár nem.
2016. jan. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én óva intenélek attól hogy napi 1 liter bármilyen teát rendszeresen igyál . Legalább másfél liter vizet próbálj meg leosztani napi szinten attól nem lehet bajod hosszú távon csak ne legyen gyógyvíz vagy kemény víz. Ha nincs más RO víz szűrő desztiláló stb alternatívákat kell alkalmazni .
2016. jan. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A hagyományos tealevélből főzőtt teát, itta a párom fél évig egy télen át, viz helyet,mert hogy neki rossz a csapviz ize......vérszegénységet okozott nála...de a googleban megtalálod... nem kamu , visszaállt magátol, fél év alatt, a vasat nem szedte mert hasmenése volt tőle...na azóta nem iszik teát. Semmi sem egészséges,ha túlzásba viszik...ugye :)
2016. jan. 25. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!:)

Napi 1/1,5 liter citromos víz?Az jó?

2016. jan. 25. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!