Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mitől lehet reggeli hányinger?

Mitől lehet reggeli hányinger?

Figyelt kérdés
reggel felkelek, 1óra az út a suliba mire odaérek hányingerem van és mellette baromi éhes vagyok,sőt már útközben is és a fűtött buszon még rosszabb:/ ha reggelizek akkor minden oké, de mivel reggel 5:30kor kelek se kedvem se időm nincs reggelizni sokszor:/ ráadásul szeretnék pár kilótol is megszabadulni de ha reggel benyomok pár szem kekszet nyilván nem a legdiétásabb...főleg így benn is megéhezem is akkor is ezsek... az lenne a kérdésem h lehet alacsony reggel a vércukorszintem vagy mitől lehet? terhes nem vagyok!! ez tuti! de borzalom ez:( akárhányszor vérvételre megyek ájulással végződik, végig állni a sort fél óra plusz el is jutni oda... és csak utána ehetek.. tökre megvisel:( rossz eredményt nem mutatott vérvétel eddig éhgyomri vércukoszintnél... van aki ugyanezzel küzd? mi segíthet?

2016. jan. 25. 13:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem egy orvost kerdezz meg.
2016. jan. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Azért van, mert nem reggelizel. Egyél. Ha nincs időd, akkor dobd össze a kaját már előző este és útközben edd meg.

Tudom, buszon nem lehet enni. De jobb, mint rosszul lenni.

2016. jan. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
53%

Hányingert és émelygést a sok gyomorsav is okozhat, ami éhgyomorra nyilván kifejezettebben jelentkezik.


Igyál ilyenkor fél deci Salvus vizet. De ha épp nem vérvételre mész, akkor keksz helyett rágcsálhatsz mást is mielőtt elindulsz. Én diót, mandulát szoktam pár szemet. Abban kevés a szénhidrát és nem éhezel meg utána annyira. Persze kilószám azt sem szabad enni, de jobb, mint a keksz.

2016. jan. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
hát ha azt hiszed, hogy attól fogsz fogyni, hogy kihagysz étkezéseket...akkor tévedsz
2016. jan. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!