Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » HDL koleszterin magas, ez...

HDL koleszterin magas, ez most jót jelent?

Figyelt kérdés
A mindap voltam vérvételen, ahol kiderült hogy magas a HDL koleszterinem. Viszont én eddig ugy tudtam hogy ez egy jó dolog, hisz egy egy jó koleszterin, ami akkor magas ha valaki normálisan táplálkozik és mozog. A trigliceridem az össz. koleszterinem és az LDL koleszterinem is teljesen rendben van. Viszont a tanárom, aki ápoló, és egy egészségügyben dolgozó személy azt mondta h ne egyek annyi zsirosat mert ez attól magas, és ez már nem igazán egészséges. Én ezt nem értem, szerintem ez tök hülyeség, orvossal nem tudtam még beszélni erről, de valaki esetleg eltudná mondani hogy most mi van? :D
2016. jan. 26. 16:01
 1/4 anonim ***** válasza:
A magas, azt azt jelenti, hogy több az átlagosnál. Ehhez nem kell doktorit végezni.
2016. jan. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hülyeseget beszel. Te tudod jol, a HDL a "jo koleszterin", es az az orvosi kutatasok szerint elönyös, ved a sziv- es errendszeri betegsegektöl!
2016. jan. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Első, ha nem tudod miről van szó, szerintem ne szólj hozzá a témához... Második, köszönöm szépen! :)
2016. jan. 26. 17:36
 4/4 Szintis Zoli ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__testepites__7532..


De azért kérdezz meg valami írástudót is.

2016. jan. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!