Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ma tudtam meg, hogy magas a...

Ma tudtam meg, hogy magas a koleszterin szintem. Pedig vega vagyok. Valaki adna tippeket?

Figyelt kérdés

Szóval már vagy 10 éve nem eszek húst. Igyekeztem. Néha néha belecsipegettem a kirántotthúsba. És zsírosat sem fogyasztok. Ma az anyukám volt a vérem eredményeiért a doktornö pedig azt mondta neki hogy diétáznom kell mert magas a koleszterin szintem. Anya mondta is neki h a vegaságtól milyen nagyobb diétát akar még de a doktornö nem válaszolt.

Szóval most segítséget kérnék. Mit egyek és mit nem? Miféle diéta van olyanok számára akik vegák és magas a koleszterin szintje?

15/L



2015. febr. 18. 12:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
31%
Ennyit a vegaságról.
2015. febr. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Trafó1 ***** válasza:
46%

Csináltass egy másik vérvizsgálatot is, Vegának nincs is koleszterin szintje:-DDDDDDDD(ez csak vicc volt).

Duci vagy??

Mert ugye a szénhidráttól is lehet hízni, sőőőt, és ha a szervezeted a saját tartalékaidat dolgozza fel és azt mérték meg??

Bár igazából nem értek hozzá:-PPP

2015. febr. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Van rajtam folosleg de nem gondolom hogy duci lennek.
2015. febr. 18. 12:55
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Menj el egy dietetikushoz.
2015. febr. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
23%
Most miért, ha valaki nagyon-nagyon ritkán eszik csak húst, szerintem az tekinthető vegának. Nyilván bele lehet kötni, hogy a szó legszorosabb értelmében nem az, de ha valaki tegyük fel havonta egyszer fogyasztja, most arra is rámondjátok, hogy nem vega?
2015. febr. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
46%
Ideje húst enned
2015. febr. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Tudom hogy kellene húst ennem de egyszerüen nem ízlik. Nem megy. Sokszor rosszul is vagyok töle.
2015. febr. 18. 13:16
 8/16 anonim ***** válasza:
Ha nem eszel húst, akkor hogy vagy rosszul tőle?
2015. febr. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
A diéta nem abból áll, hogy nem eszel húst. Hanem hogy nem eszel zsírosat, olajosat,túl sok liszteset meg vackokat.
2015. febr. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Úgy vagyok rosszul töle hogy néha (ahogy írtam is) bele szoktam kóstolni hogy hátha meg jonne a kedvem hozza. Es anyukam kedveert is
2015. febr. 18. 13:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!