Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Erősödni szeretnék, és ezt...

Erősödni szeretnék, és ezt hogyan tegyem? Mit egyek, mennyit egyek, mikor egyek és mennyit mozogjak?

Figyelt kérdés
Rájöttem, hogy változtatni akarok az egész életemen. Vékony testalkatú, 15 éves gyerek vagyok. Jelenleg 57-58kg között vagyok. Mit kellene ennem, hogy hízzak, és mennyit kellene edzenem ahhoz, hogy erősödjek?

2016. febr. 3. 15:34
 1/4 A kérdező kommentje:
+ 179cm magas.
2016. febr. 3. 15:40
 2/4 anonim ***** válasza:

Heti 3 teljes testes edzés, azért mellé valami más mozgás is, tömegnövelő étrend (sokféle van, nemcsak a klasszikus, de a megfelelő fehérjebevitel és a kalóriatöbblet alap az izmosodáshoz, anélkül nem megy).

A Sport, mozgás/Testépítésben többet tudnak segíteni, de első körben ezt fogják ajánlani olvasásra:

[link]

2016. febr. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A fegyencedzésről mi a véleményed?
2016. febr. 3. 16:05
 4/4 A kérdező kommentje:
Látom nem igazán válaszol senki. Azóta annyit fejlődtem, hogy 60-61kg vagyok. A súlyzózás nem igazán jön be, ellenben a street workouttal. Ezek mellett próbálok odafigyelni az étrendemre is.
2016. ápr. 29. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!