Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hasmenésem van. Tanácsok?...

Hasmenésem van. Tanácsok? (többi lent)

Figyelt kérdés

Nos .. múlthéten beteg voltam, szimpla megfázás szerű, abból kigyógyultam, csütörtökön mikor mentem iskolába, már rakoncátlankodott a hasam, morgott, de nem foglalkoztam vele különösebben, szokott néha. Este viszont, 4x kellett wcre mennem, és néha elég erős hasfájdalmaim voltak, emellé meg erős fejfájás is társul. Gondolom valami vírus lehet, mert nem ettem semmi újat az elmúlt napokban. Valakinek valami ötlete, hogy mi lehet és, hogy hogy állíthatom meg?


Szerencsémre eddig elkerültek ezek, ezért nem nagon tudom, mi tévő legyek.



2016. febr. 6. 01:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Diétázz, igyál sok folyadákot, bevehetsz széntablettát, és ha nem javul menj orvoshoz.
2016. febr. 6. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Iszok amennyit csak tudok, teák, szénsavas víz. Este szedtem széntablettát is. Mi az amit ehetek, és mi az, amit kerülnöm kéne? pl Kóla? nem vagyok nagy kóla fogyasztó, csak, ha valaki vesz itthonra, akkor iszom. Sós rágcsák? sajtós tallér, sóspálcika. Tejcsoki? Gyümölcsök? pl Zöldalma?
2016. febr. 6. 21:16
 3/9 anonim válasza:
100%
A szénsavas víz ilyenkor kerülendő mert a szénsav irritálhatja a hasadat, kólát ihatsz, természetesen csak akkor ha kikeverted belőle a buborékokat. Édes ilyenkor nem jó, inkább sósat egyél, sok szárazat, kekszet, ropit, stb... az alma jó de inkább a piros, illetve a banán. Jobbulást! :)
2016. febr. 7. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Igazából mostmar elég durván szokott fájni a hasam, alul. Lehetséges, hogy a szensav és az édes miatt és, ha holnap már mellozom, akkor javulok?
2016. febr. 7. 03:05
 5/9 anonim ***** válasza:
Szénsavmentes ásványvizet igyál, ne egyél édeset, és semmilyen zsiradékot, tejerméket pár napig. Sós ropi, háztartási keksz, kétszsersült, sós vízben főtt burgonya, később zsírtalan zöldségleves, almakompót, rizs.
2016. febr. 7. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igazából kicsit olvasgattam, kerdezoskodtem belhurut lehet, nem biztos, csak szerintem oka is elkepzelheto. Ilyenesetben, jók a felsoroltak vagy tényleg semmi nem szabad ilyenkor? Dokihoz holnap megyek.
2016. febr. 7. 09:11
 7/9 anonim ***** válasza:
Írd meg majd mit kaptál, mert én is ugyanígy vagyok.
2016. febr. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha bélhurut, akkor nagyon szigorú diéta.
2016. febr. 9. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igazából elmentem dokihoz, kedves kisnőci volt, azt mondta, hogy a doki helyettesének a helyettese. Elmondtam neki, hogy mi volt hétvégén -szerencsére vasárnap estétől javultam-, azt mondta lazítsam meg a nadrágot és feküdjek fel az asztalra *hm:D*, megnézte, nem mondta h konkrétan mi, azt mondta folytassam a diétát, meg adott igazolást.
2016. febr. 9. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!