Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » étkezési zavaros lennék?

étkezési zavaros lennék?

Figyelt kérdés

a barátaim mindig ezt mondják , de én nem tudom hogy mit higgyek

a szüleim is sokszor mondanak arra utaló mondatokat , hogy szerintük is az vagyok , de akkor nem kéne tenniük ellene valamit (?)

szerintem viszont nem vagyok az ....


2016. febr. 6. 17:11
 1/4 anonim ***** válasza:

nem írtál semmit az étkezési szokásaidról, így nehéz válaszolni

de ha barátok, családtagok mondták, biztos van valami alapja

2016. febr. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

15 éves lány vagyok

157 centi és 41 kiló jelenleg


nos...naponta többször mérem magam , egy nap általában csak egyszer eszek vagy annyiszor se

de ha eszek utána órákat futok és mozgok

szerintük beteges hogy számolom a kalóriákat , de nekem ez teljesen normális mert én csak figyelek az alkatomra ha már vastag csontozatú vagyok ...

2016. febr. 6. 17:57
 3/4 anonim ***** válasza:

Nos, mint gyógyult evés zavaros, azt tudom neked mondani, hogy nekem ezekből, amiket leírtál, evészavarosnak tűnsz...


persze nem tudom, ez benned mit indít el. Miért érdekel ez téged? Ha vki megmondja, hogy az vagy, akkor foglalkozni fogsz ezzel? Sajnos én azt hiszem, hogy nem. Hiszen akkor már elhitted volna a családodnak, barátaidnak is.

Amíg te nem fogadod el, nem ismered el, hogy baj van, addig mindegy is, hogy mi mit mondunk neked sajnos :/


Kívánom, hogy még időben ráébredj, mekkora bajban is vagy!


Vigyázz magadra, minden jót!

2016. febr. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bulimia (túlmozgás, hogy megszabadulj a kajától) és anorexia (nem eszel). Menj orvoshoz - bár nem fogsz, mert "nem vagy beteg". Egy lófs.zt nem, de majd rájössz, ha összeesel a nemevéstől.
2016. febr. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!