Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Rendszertelen táplálkozás...

Rendszertelen táplálkozás elengedhetetlen elemei?

Figyelt kérdés
A munkámból kifolyólag eléggé rendszertelenűl étkezem, néha alig valamit menet közben. Más fél éve dolgozok ugyan azon a helyen, ez idő alatt lefogytam 12 kilót, (most 64Kg-vagyok) és érzem a közérzetemen is hogy valami nem kerek. Fizikai munkáról van szó, most elkezdtem B-komplex vitamint, Béres cseppet naponta 2*20 cseppet, illetve magnézium pezsgőtablettát szedni. Valami egyéb tipp, ötlet, javaslat, vagy tapasztalatra lennék kíváncsi amivel ennek véget vethetnék. Előre is köszönöm.

2016. febr. 9. 19:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Táplálkozz rendszeresen. Vagy több műszakban dolgozol? Akkor max. nem lesz annyira rendszeres (bár lehet, hogy megoldható, kb. mindenki eszik a munkahelyén, aki akar), de a fő, hogy vidd be a megfelelő mennyiségű tápanyagot. Ha beviszed, nem fogsz fogyni. El tudok képzelni gondokat, de nem tudom, nálad mi van.

Én ugyan tudtam enni a munkahelyemen, vittem is ételt, de jobbára este ettem, mert akkor voltam nyugiban otthon. Nem fogytam, pedig jó lett volna :D Oké, nekem nem gond ritkán enni s a napi szükségletem másfélszeresét bepakolom félóra alatt, ha kell, így könnyű. Ha Te egészen más vagy, akkor nehezebb lesz, de azért sokan rá tudják szorítani magukat, ha eleinte nehéz is. Csak éppen náluk nem tartom ideálisnak a dolgot. De a szükség nagy úr... De apró étkezéseket akkor is tudnod kell tartani, csak van szünet vagy pár másodpersz, ami alatt betömsz egy marék olajos magvat, komolyan már. A párom fizikai munkás és rossz időben van a szünet. Na, ő szerelés közben eszik, egy csavar, egy falat. Enni kell.


Az jó, hogy legalább szedsz ezt-azt, de a fogyáshoz kalória kell neked, sokkal több, mint eddig. Persze jó ételekből.

2016. febr. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyél tömegnövelő szereket PL.... Jumbo Pro. Azért hogy meghízz. A jumbo segít a 8-10 órás munkában erőt és kitartást ad ( persze másik t. alkalmas) Vitamint A-Z Segít mindenben.
2016. febr. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az a problémám hogy több műszakban dolgozok, délelőtt, délután, köztes, osztott, 8-10-12 órában, a beosztásomat egy hétre kapom meg előre, nagyon nem tudok tervezni, időre dolgozunk, így bizony megesik hogy a kajaszünet ki esik, sajnos elég sűrűn, főleg az elmúlt fél évben. Ha volna rá módom rendszeresen ennék. A probléma az hogy ugyan kellemesen meg reggelizek, meg vacsorázok, de az hogy egyszer, kétszer egy nap "tele zabálom" magam, nem egészséges. Alapból vékony testalkatú vagyok, nagyon nehéz volt ezelőtt a munkahely előtt is tartani a súlyomat. A Jumbonak utánna nézek, mert erre már gondoltam én is, köszönöm az eddigi tippeket. :)
2016. febr. 9. 19:35
 4/4 anonim ***** válasza:
Figyelj és szakácsként dolgozom 4 éve. Tudni kell a szakácsnak két müszakban dolgozik. 10 órát napi.. 2 óra szünet. Én így dolgozom jumbo este 22 órakor edzés 1 óra és fittebb vagyok mint valaha.. Nagyon fontos aki sok órát dolgozik napi, az hogy edzen..
2016. febr. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!