Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Meló mellett hogy legyen jobb...

Meló mellett hogy legyen jobb testem?

Figyelt kérdés
Napi 12 óra fizikai munka mellett (pakolok 6-18ig)edzeni sem nagyon van időm max itthon amit el tudok végezni pár fekvő ilyesmi max veszek pár súlyzót ha úgy lesz de 100e alatt, kérdésem hogy ilyen életkörülmények mellett hogyan hozhatnám ki magamból a maximumot? erősödnék is egy kicsit de szeretnék esztétikusabb testet :) elég ha fehérjét szedek meg vitamint? nem vagyok egy hízós fajta kb 183cm vagyok és 70kg ha feltornznám vagy 78-80kg-ra izomban sztem jó is lennék magamnak :D kaját azt szoktam enni ami van ha én változtatok akkor az egész család kajálását meg kéne változtatni mert közös kasszán vagyunk ötletek edzésterv valami? köszi a válaszokat!! :)

2016. febr. 14. 23:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Még fehérjepor se kell, ha jó az étrended, a vitamint azért alapnak szokták tartani :)

Két kézisúlyzóval már tudsz edzeni, egyelőre nekem sincs több. Van, aki saját testsúllyal edz, de azért súlyzókkal lehet a legjobban izmot fejleszteni, úgy tudom (nekem eleve az jön be).

A közös kassza hogy jön ahhoz, hogy ki így eszi a húst, ki úgy? De nem is feltétlenül gond, ha nem követed a tipikus étrendeket, nem is mindenkinek kell ugyanolyan szigorúnak lenni, a genetika is sokat jelent. Azért persze az ember igyekezzen egy jó étrendet összehozni, de ez nem jelenti azt, hogy a tipikus gyúrós kajáknak szabad csak menniük...


A Sport, mozgás/Testépítésben vannak a profibbak, én csak egy táplálkozás iránt érdeklődő kezdő vagyok.

2016. febr. 15. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egyszerű. Ha van a háznűl beton vagy cement ami megmaradt, akkor abból lehet súlyokat önteni. Csak ne dobd le, mert törik. Egykezeseknek tökéletes, kétkezeshez is lehet csinálni nagy tárcsákat például fekvenyomáshoz, csak felhúzáshoz nem jó például, mert ha megemelsz 140 kilót, ott nem fogsz tökölni, hogy finoman rakd le, hanem lehet, hogy levágod, mert fáradt vagy. Használtan lehet venni viszont fém súlyokat rúddal együtt, például láttam már 70 kilós szettet 30-40, max 50K körül.

Kajára azt tudom mondani, hogy több húst kellene enni. Nem méregdrága húsokat persze, jó az olcsóbb is, ha megengedheted. Ha ez sem működik, akkor inkább babból, lencséből kell bevinni a fehérjét, persze ezeknek nem teljes az aminosavprofilja, de fejlődni lehet ezekkel is minimális húsmennyiséggel. Enni viszont sokat kell majd, legjobb, ha méred a kajád. Ha nem akarod mérni, akkor egyél többet szimplán, mint eddig, de ne egyből hányásig, hanem fokozatosan többet. Vannak badis oldalak a neten azokat nézegesd. Meg van egy könyv, a Sárga Kapszula, ebbe benne vannak az alapok, mondjuk van benne hülyeség is, mint például, hogy a "tej a kismacskáknak való". Szóval nehéz összeszedni mindent hozzá, de meglehet csinálni. Étrend nélkül is el lehet érni sok mindent, csak ami másnak étrenddel fél év, az lehet neked 1-2 év.

2016. febr. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
És ha van ócskavas telep, akkor ott nézelődj. Lehet jó dolgokat találni, már az is jó, ha találsz egy stabil csövet, ami elég nehéz és akkor azt emelgetheted. Arra figyelj, hogy át tudd rendesen fogni.
2016. febr. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha van udvar, akkor még ajánlom a traktorkereket, ezt ingyen sok helyütt össze lehet szedni vagy elhozod egy gumistól. Ha ezt forgatod az is erősít. Először nem kell nagy kerék.
2016. febr. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!