Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Milyen vitamin készítmény van...

Milyen vitamin készítmény van ami nem hizlal?

Figyelt kérdés
Most Béres cseppet szedek, de ettől szinte állandóan ennék, de nem akarok nagyon meghízni.
2013. jan. 6. 12:22
 1/4 anonim ***** válasza:

?

Mindenki állandóan eszik: vannak akik szemetet (kenyeret, tejet, burgonyát) és betegek is lesznek, az elhízás csak egy látványosabb tünet.

Vannak akik zöldségeket, húsokat, gyümölcsöket: nem híznak el.


A Béres csepp alig-alig vitamin készítmény. Amire a legtöbb magyarnak szüksége lenne az 1-2g C-vitamin pótlás, 4000-10000 NE D3 vitamin pótlás, és omega3 zsír fogyasztás -akár kapszulából, akár halból.

2013. jan. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, de én hiába eszek nappal. Éjjel mindig arra ébredek, hogy nagyon éhes vagyok, és muszáj ennem valamit, különben rosszul leszek. Míg nem szedtem ilyen nem volt. És én nagyon félek a elhízástól.
2013. jan. 6. 12:35
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem tudok elkuldeni kozel 10 millio embert taichizni hogy megtanuljanak uralkodni a felelmeiken.

Minden esetre eleget kell enni nappal. On eleg zsirt fogyaszt vajon?

Peldaul zsirszegeny etrend mellett sokkal konnyebb kiehezni es tulenni magunkat.

Arrol nem is beszelve hogy pl. Kenyerrel jol sem lakunk nem viszunk be igazabol tapanyagot es a zsirfogyasztassal ellenben meg hizunk is vele.

En abszolut taplalkozasi problemat latok a hizastol valo felelem mogott. Az ember a sajat taplalekai mellett nem hizik el. Ma ekeg sok mindent kinalnak az embereknsk amiket nem kellene megenniuk...

2013. jan. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jól látod, tényleg problémáim vannak a táplálkozással, már kicsi korom óta. nagyon válogatós voltam, s vagyok is, csak bizonyos ételeket ettem meg, az orvosok is tudtak róla akikhez jártam. Most egyébként 160cm és 48-49kg vagyok. A Béres csepptől már egyszer 54kg-ra híztam, amit nem akarom, hogy még egyszer annyi legyek. 50-51kg leszek az még nem baj, de szeretném tartani a 36-os ruhaméretemet.
2013. jan. 6. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!