Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Melyik multivitamint válasszam...

Melyik multivitamint válasszam a kettő közül?

Figyelt kérdés

Dr. Lenkei 'Tablettás Szuper Erős' vagy 'Prémium Erős'?

Összehasonlítás: [link]



2016. febr. 25. 21:41
 1/9 Noncsi0310 ***** válasza:
Mi közepeset szedünk, az erősben nincs tapasztalatom. Életviteled szerint szükséged van az erős csomagra? Vagy miért döntöttél e mellett?
2016. febr. 26. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Lelgjobb ha kivizsgáltatod magad és olyan vitamint szedsz, amiből hiányod van, amit az orvos mond egy vérvétel után, mert a nagy dózisú vitaminszedés miatt lehetnek mellékhatások is.
2016. febr. 26. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

ma 06:25

Köszi a válaszod. A közepessel milyen tapasztalataid vannak? :)

Elsősorban azért gondolkodom az erős vagy szuper erős mellett, mert elég nagy darab vagyok (185 cm 96 kg), másrészt meg reggeltől késő délutánig suliban vagyok (egyetem), este pedig tanulok és edzek. Mostanában eléggé megterheltnek érzem magam szellemileg és fizikailag is.

2016. febr. 26. 09:38
 4/9 A kérdező kommentje:
De igazából összetételben nincs olyan sok különbség a tablettás szuper erős és a prémium erős között, viszont azt nem tudom, hogy a szervezetben a tabletta vagy a lágykapszula hasznosul jobban.
2016. febr. 26. 09:39
 5/9 anonim ***** válasza:
Hasznosulás szempontjából nincs mérhető különbség. Szedd azt, amelyik szimpatikusabb!
2016. febr. 29. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Noncsi0310 ***** válasza:
12 hónapig szedj közepeset szerintem és utána vált erősebbre. El kell telnie egy pár hétnek, hogy feltöltődjön a szervezeted és érezd a hatását, de ha most elkezded, a május-júniusi vizsgaidőszakra már magadra sem fogsz ismerni.
2016. márc. 1. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Noncsi0310 ***** válasza:
Bocsi 1-2 hónapot akartam írni az előbb, nem 12 -t! :)
2016. márc. 1. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Kirle083 ***** válasza:

A piros prémium fel van turbózva növényi kivonattal (bioflavonoid) Ezek a vitaminok hasznosulását segítik.

De a kékdobozos is szuper dolog.

2017. szept. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A Prémium Erőset válaszd, ha még nem választottál! Már napi három szemmel is egészen jó tudsz lenni! Magam is ezt vettem, de még egy nap nem vettem be belőle kilenc szemet. :) Tetszik egyébként.


Tipp:

Akit érdekel ez a témakör, annak javaslom a teljes Lenkei könyvcsomag megvételét, mivel első a tudás, annak megszerzése; ha azt megszerezted, akkor már kevésbé győznek le mindenféle "hitelesnek" beállított hamis, kreált adattal.

2020. aug. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!