Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Milyen tömegnövelőt használjak?

Milyen tömegnövelőt használjak?

Figyelt kérdés

5000 ft alatt szeretnék. És ötleteket ,hogy melyik lenne jó nekem. 20 éves vagyok, 46 kg, 162 cm magas. (elég sovány alkatú)

nem vagyok nagyon jártas bennük. Ezért szeretnék segítséget kérni. köszi mindenkinek :)



2016. febr. 26. 13:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Edzz, először is.
2016. febr. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
már fél éve edzek...
2016. febr. 26. 14:02
 3/5 anonim ***** válasza:
tömegnövelő egy rakás cukor, nem éri meg...Legyen rendes kajád. Amíg nincs étrended ne várj csodákat. Ha rendes szilárd kajábol nem tudod bevinni a szugséges tápanyagot ,akkor vegyél tejsavófehérjét meg valami multivitamint. Edzés utáni turmixba nálam meg megy fehérje ,zabpehelyliszt és egy kis maltodextrin ez sokkal jobb mint egy vett tomegnovelo és olcsobb :)
2016. febr. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszi a választ. igen az olcsóbb lenne. :)

sajnos hiába eszek nem hízok. :/

2016. márc. 1. 15:34
 5/5 anonim ***** válasza:
akkor nem eszel eleget. Ha megvan a szukséges fehérje, zsír és szenhidrat mennyiség, fogsz hízni.
2016. márc. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!