Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tömegnövelőt vagy szálkásítót...

Noresz97 kérdése:

Tömegnövelőt vagy szálkásítót használjak?

Figyelt kérdés

17 éves, 177 cm és 73 kg vagyok.

Olvastam, hogy a tömegnövelőtől el lehet hízni de én inkább az izomtömegemet szeretném fejleszteni.

Végül is mitől függ, hogy valaki tömegnövelőt vagy szálkásítót használjon?

E téren kreatinra gondoltam.



2015. szept. 14. 19:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Neked teljesen mindegy.
2015. szept. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
olvasd el a sárga kapszula című ebookot, aztán majd ha már az alapismeretekről lesz egy kicsinyke fogalmad és lesz valami kérdésed, ami nem igényelne ide egy 150 oldalas estimesét, akkor majd tedd fel.
2015. szept. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tömegelned kell ha izmot akarsz felszedni,kalória többletet kell teremts a szervezetedben,hogy az izmok növekedésnek induljanak.(De ehhez kell megfelelő mennyiségű fehérje illetve edzés)
2015. szept. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mindkettőt, akkor egyszerre fogsz tömeget növelni és szálkásítani, érted? Idióta.
2015. szept. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Pont, hogy nem értek hozzá annyira azért kérdezem.

Minden esetre köszönöm a "kedves" válaszokat.

2015. szept. 14. 21:27
 6/7 anonim ***** válasza:
figyelj ahogy az előző is írta: olvasni Sárga kapszula! szuper könyv szinte az olvasásától is tudsz izomtömeget felszedni.:D Ha elolvastad és már profi szinten űzöd az ipart ,de még mindig vannak kétségeid ,akkor itt megkérded és mi szívesen válaszolunk rá.:)
2015. szept. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Rendben.

Köszi.

2015. szept. 15. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!