Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen tömegnövelőt használjak...

Milyen tömegnövelőt használjak? (kezdő testépítő)

Figyelt kérdés

Üdv.

Kezdő testépítő vagyok, nem állok olyan jól anyagilag, futja egy tömegnövelő étrendre havonta meg egy olcsó de jó minőségű tömegnövelő beleférne a vitamin mellé !

Mit ajánlotok tömegnövelőnek ?



2013. aug. 18. 12:09
 1/6 dirtboy ***** válasza:

inkább fehérje és gyors ch legyen,az olcsóbb megoldás de jó.

fehérjének nézz ki egy tejsavót.ch nak pedig dextróz jó lesz.

2013. aug. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi :)

Közben nézelődtem egy MASS 20 beleférne a költségvetéseimbe még + mellé milyen Vitamint ajánlasz ? (Ajánlotok)

2013. aug. 18. 14:14
 3/6 anonim ***** válasza:
A mass20-nál nem sok sz@rabb cucc van. Nagyon nem ajánlom ,hogy megvedd azt a cukorkupacot! vegyél proteint+ mellé gyors ch-t a hogy dirtboy is írta. Vagy ha kész tömegnövelő kell, akkor olyat, amiben minimum 30% fehérje van, pl mhn gainer, jumbo prof, Volumass 35, brutal gainer.
2013. aug. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 tap bela ***** válasza:
MHN gainer, hogy miért, mert 10.550Ft-ért a 4kg gainer!!!! Felejtsd el a 10 és 20% fehérjetartalmú tömegnövelőket! Ahhoz, hogy a szervezeted egy kimerítő edzés után minden szükséges tápanyagot megkapjon, legalább 35% fehérje tartalomra van szükséged. A Whey Gainer 35 tejsavóproteinre épül (NINCS SZÓJA) két fajta szénhidrát forrással. A gyorsan felszívódó rész, vagyis a szőlőcukor biztosítja a gyors szénhidrát utánpótlást és a maximális kreatin hasznosulást, majd a lassan felszívódó maltodextrin hosszan fenntartja az egyenletes vércukorszintet és az energiát. Adagonként 5g hozzáadott oldható rostot is tartalmaz inulin formájában, mellyel prebiotikus hatása van már napi egy adag elfogyasztása után. A Whey Gainer 35 tartalmaz még kreatin-monohidrátot és taurint is. Az adagonkénti kreatin adag megfelel a fenntartási fázisban lévő kreatin bevitelnek.
2013. aug. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Tiszteletem ! Köszönöm nagyon szép a válaszokat, nagyon hálás vagyok !
2013. aug. 18. 15:10
 6/6 A kérdező kommentje:
Elnézést elírtam : *a hasznos válaszokat !
2013. aug. 18. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!