Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Gyomorsav csökkentése?

Gyomorsav csökkentése?

Figyelt kérdés

Sziasztok, lehetséges valamivel csökkenteni a gyomorsavat?

A mai nap elég stresszes volt, ráadásul egy pohár kávéval kezdtem a napot, majd később kóla és megint egy kávé. Megettem egy kis darab húst, aztán ennyi volt. Hazajöttem, kihánytam mindent de még érzem hogy ég a gyomrom.

Orvos kilőve, voltam már 3 alkalommal, vérvétel, vérnyomás, helicobacter kizárva. Kaptam refluxra gyógyszert. Szeretnék inkább bogyók nélkül helyreállni. Ötletek?


2016. febr. 29. 17:54
 1/6 anonim ***** válasza:
42%
Sok víz széntabletta , tea . Mai nap nem kell gyümölcsön kívül enni .
2016. febr. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Puffasztott rizs szóba jöhet?
2016. febr. 29. 18:05
 3/6 anonim ***** válasza:
A refluxra kapott gyógyszert szedd. Nem kell a gyógyszerektől irtózni, nem kell úgy élni, mint a középkorban. Az állandó gyomorsav-túltengéstől egyszercsak gyomorfekélyt kapsz, aztán majd rájössz, hogy ja, szedni kellett volna a gyógyszert. A Reni teljesen természetes (kálcium, magnézium) alapú hatásos gyomorsavcsökkentő illetve gyomorrontásos panaszokra jó. És ugyebár kávé, tea, kóla, csoki, savas gyümölcs nincs.
2016. febr. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem állandó a gyomorsav túltengésem.

Pantoprazol nevű gyógyszert kaptam, szedtem rendszeresen. Sajnos nem tudom hogy ennek a gyógyszernek mi az alapja.

2016. febr. 29. 18:32
 5/6 anonim ***** válasza:
Azt tudtad? Hogy a szódabikarbóna is közömbösíti a gyomorsavat
2016. febr. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Természetesen. Félig-meddig jobban vagyok. Attól függetlenül üres a gyomrom, és még minimálisan is, de érzem az égést.
2016. febr. 29. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!