Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha max.3 gyümölcsfélét választ...

Ha max.3 gyümölcsfélét választhatnátok, egészség szempontjából melyik 3 gyümölcs lenne az?

Figyelt kérdés

Jelenleg almát, banánt és narancsot szoktam napi rendszerességgel fogyasztani.

Van ennél komplexebb kombináció egészség szempontjából?

A felsorolt 3 általam fogyasztott gyümölcsből melyiket cserélnétek ki egy másikra?



2016. márc. 7. 20:17
 1/5 anonim ***** válasza:
én alma helyett szőlőt ennék.Narancs helyett meg datolyát.
2016. márc. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Lillo994 válasza:
Alma helyett valamilyen piros gyümit ennék pl.szedret.
2016. márc. 7. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet így választani, hiszen minden évszakban más gyümölcsök érnek, mindig azokból választok, télen pl kivi, narancs/mandarin, alma, banán, tavasszal és nyárom pedig azokból amik éppen akkor teremnek.
2016. márc. 8. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is valami bogyós gyümölcs lenne alma helyett (málna, eper... a meggyet is nagyon szeretem), de az egészségem szempontjából nekem tökmindegy, a gyümölcs mindössze egy csöpp élvezetet és élénkítést jelent, a tápanyagokat másból szerzem be. Kevés cukorral élek, nekem így jó.
2016. márc. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én aszalt goji bogyót szoktam enni és áfonyát. De a gránátalma is nagyon jó. Ezek az igazi szupertápanyagok a gyümölcsök közül.
2016. márc. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!