Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Milyennek tartjatok a mai napom?

Milyennek tartjatok a mai napom?

Figyelt kérdés

Reggeli:1 szelet csirkemellsonka +100g kigyouborka

Tizorai:bananturmix(1 banan+1 dl )

Ebéd:egy kis adag fott hajdina+120g sult csirkemell+80g rantott hal(telj.kiorl.lisztben)

Uzsonna:3 db paleo kakaos piskota(xilittel es telj.kiorl liszttel)+1evk.szilvalekvar

Vacsora:egy csesze halaszle



2016. márc. 13. 13:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem rossz, ha megvan mellé a minimum 2-3 liter folyadék, illetve nekem a xilit hosszútávon gondokat okozott, mióta áttértem eritritre, nem megy a hasam és a vércukromat is stabilan tudom tartani (bár nekem az fontosabb, mert inzulinrezisztenciám van). Illetve vacsira szerintem mehetne több, a halászlé elég szegényes, meg reggelire plusz egy szelet dexi vagy pufirizs legalább.
2016. márc. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Az eritrit por allagban dragabb mint a xilit?

hany kaloria van kb 1 tanyer halaszleben amiben nincs sem teszta sem egesz hal,csak a leve?:)

Koszi amugy a valaszt

2016. márc. 13. 14:18
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez paleo akar lenni? Mert akkor a telj. kiörl. liszt az mi???
2016. márc. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én mondjuk személy szerint nem 1 szelet sonkát ennék reggelire, hanem 5 dkgot legalább! Illetve beiktatnék ide kb.2 szelet tk vagy csökkentett chjú kenyeret, mert annyi belefér. Nem szoktam mindennap. Szoktam reggel tojást enni vagy avokádót (tojás mellé vagy pirítósra. Ebédre én eszek egy kis csésze levest is és inkább zöldköretet szoktam. Délután ok, bár a tk liszt nem paleós. Én ilyenkor szoktam enni egy natúr joghurtot eritrittel kevés gyümölccsel vagy korpovittal. Vacsora jó. Én ilyenkor salátákat, mozarella+zöldség vagy 1 pár virsli zöldséggel vagy tojást szoktam.

Jelenleg kismama vagyok, de a 160 gr ch diéta teljesen jó.

Fűggően mennyit kell fogyj, csökkents a chn, és bár kell a zsír érdemes az utolsó kilóknál figyelni. Nekem kellett csökkentenem a zsíron, hogy lemenjenek az utolsó kgok!

2016. márc. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az nem paleo piskóta ám...


Az eritrit egy hangyányit olcsóbb, de úgy másfélszer annyi kell belőle és sokkal rosszabb az íze, mint a xilitnek (nem rossz, de nem is jó, míg a xilit nagyon finom szőlőcukorízű). Sokaknak egyiktől sincs semmi bajuk, ez egyéni dolog.


A makrókkal okosabbak lennénk, de persze akkor sem tudnék róla, hogy ki milyen igényekkel eszi.


Egészség szempontjából ki mibe kötne bele, ugye. Nem olyan vészes, bár én elég sok mindent nem ennék meg belőle, node én tudom, hogy nekem mi jó és mi nem.

2016. márc. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem minden nap ezeket eszem,több sonkát is szoktam természetesen,csak most egy szelet volt már a hűtőbe és ugy voltam hogy gyors bekapom :D reggelim általában zabkásából áll vagy főtt tojásból zöldségekkel.ebéd az hasonló,uzsonnára egy gyümölcs és vacsorára valami könnyű.Joghurt,túró,kakaó néha,vagy sárgarépa nyersen

Ezek mellett a mozgásra is figyelek,napi 5km-t futok.

2016. márc. 13. 19:33
 7/7 A kérdező kommentje:
értem.én is sok helyen olvastam hogy az eritritnek rosszabb íze van.a xilit tényleg finom :) nem cserélem akkor le.
2016. márc. 13. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!