Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Vajon holnap normálisan ehetek?

Vajon holnap normálisan ehetek?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam korházban, 4x hánytam, kiszáradtam, ma már hazaengedtek, tudok enni és inni, de ma még olyan a gyomrom mintha "másnapos lennék". Valószínű hogy ételmérgezést kaptam. Holnap már vajon ugyanúgy ehetek mint ahogy szoktam, vagy pedig azért kell várnom egy időt amire helyreáll a gyomrom? Ez az ételmérgezéses állapot olyan mintha az ember másnapos lenne? Másnap nem tud enni és utána lévő napokon tökéletes a gyomra vagy ez másabb mintha másnapos lenne az ember?
2010. ápr. 2. 20:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha kivánod a kaját nyugodtan egyél, ha nem akkor még egy kis "böjt" a gyomor tudja mit akar, te meg érzed, tehát ugy csinálj, ahogy a szervezeted kivánja.
2010. ápr. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bizz bennem egészségügyis vagyok, meg nem engedtek volna haza ha tul komoly lenne a dolog, elözö voltam.
2010. ápr. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Csak fokozatosan terheld a gyomrod több nap alatt, a nehéz, zsíros ételeket, nehezen emészthető zöldségeket, nagy mennyiségeket kerüld.
2010. ápr. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszaitokat, mondjuk most reggel egy picit ég a gyomrom, de akkor nem fogok kávét inni. A tea is káros? Mert ilyen napi 2-2,5 litert szoktam inni teából (mondjuk tegnap, tegnapelőtt nem ittam), de a tea az gáz?
2010. ápr. 3. 07:30
 5/5 anonim ***** válasza:
Ihatsz teát, de ekkora mennyiségben már nagyon sok a cukor, hogyha azzal iszod, meg a koffein és a csersav is, hogyha olyan a tea.
2010. ápr. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!