Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Melyik a leghatásosabb növényi...

Melyik a leghatásosabb növényi fehérje (por)? És az mennyire hatásos az állati eredetűek hét képest?

Figyelt kérdés
Tej- és tojásfehérje allergiás van, de edzés után (vagy ha lassú felszívódású akkor este) szeretnék inni. Kérlek ne mondjátok hogy egyek csirkét, mert nem lehet mindig, mindenhol azt, mellesleg nem is édes.

2016. márc. 24. 20:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Vegyél marhaproteint. Már mindkét ismertebb gyártónál van beef protein.


Egyébként az Absorice-ot nem mondják rossznak. Az borsó és rizs fehérje keverék. Nézz utána, már sok helyen lehet kapni.


Az állatiakhoz képest a növényi sosem lehet olyan hatásos, de amúgy működnek, főleg ha az ember türelmes, és nem rest gondot fordítani a táplálkozás megszervezésére.

2016. márc. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A marhának az ízétől félek:/ lány vagyok, nem testépítéshez lenne rá szükségem és azért örülnék ha finom lenne mint a tej fehérjék:)
2016. márc. 24. 21:06
 3/6 anonim ***** válasza:
A legtökéletesebb fehérjét nem tudja bárki megfizetni: jelenleg még Kanadából hozatják be a kollégáim. fél kiló 32.000 ft Komoly mi? 6 féle magból készül...
2016. márc. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Annál azért kicsit olcsóbban gondolkozom:D
2016. márc. 24. 21:13
 5/6 anonim ***** válasza:

1-es vagyok és nő. :-)


A Biotech beefjét megkóstolhatod nyugodtan. Az finom. És lehet belőle egyadagosat is venni, tehát nem kell egy halom pénzt elszórnod, ha esetleg nem ízlene. 3 ízben kapható, szerintem mind finom, de az epres a kedvencem.


Van vega proteinem is, olyasmi mint az AbsoRice, csak más márka, és szerintem a Biotech Beef simán veri. A növényi protein kicsit mindig lisztes ízű, nem oldódik rendesen fel.

2016. márc. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen akkor kipróbálom:)
2016. márc. 24. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!