Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nem tudok normális adagokat...

Nem tudok normális adagokat enni, néhány falat után úgy érzem, hogy egész nap zabáltam és tele vagyok. Lehet ebből baj?

Figyelt kérdés
Egész eddig nem így volt, tudtam normálisan enni, egy pizzát simán megettem még úgy is, hogy nem voltam annyira éhes, most meg egész nap nem ettem, estefelé kicsit megéheztem, és egy szelet pizza után meg sem bírtam mozdulni. Rendszeresen sportolok, de mióta nem tudok enni szinte semmit, sokkal fáradékonyabb vagyok, és az is feltűnt, hogy mióta ez van, híztam. Ez hogy lehetséges? Mi lehet a probléma?
2016. márc. 25. 10:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy az étrendedben javarészt finomított szénhidrátok szerepelnek (pl. pizza), ettől lehet a hízás. Az étvágytalanság oka sok minden lehet, pl. gyomorsav-hiány, cinkhiány, gondolom, egy ideje kevesebbet eszel és összement a gyomrod. Valószínűleg nem jó az étrended, ezért is vagy fáradt, próbálj meg változtatni. Több fehérje, zöldség, gyümölcs, zsiradék, kevesebb szénhidrát.
2016. márc. 26. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Orvos.
2016. ápr. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!