Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szerintetek nagy a hasam?

Szerintetek nagy a hasam?

Figyelt kérdés

Mive tudnek lefogyni illetve nagy e vagy szexi es kinek jon ez be?


[link]


2016. márc. 27. 18:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Nagynak nem nagy, nem tudom, hogy behúztad-e vagy sem. Szerintem átlagos, persze a kor alapján lehet eldönteni.

Nem a csak a has alapján lehet eldönteni, hogy szexi-e vagy sem, egy has vagy más testrész láttán nehéz vonzalmat érezni, ahhoz az egész kell.

2016. márc. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%
Ha fogyni akarsz, akkor fuss sokat, 2 naponta edz hasra.
2016. márc. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
inkább kinyomtam :) de köszi szépen a válaszokat 16 vagyok és lány
2016. márc. 27. 18:33
 4/6 anonim ***** válasza:
Mivel a sport csak előnyt ad, külsőre is, ezért sportoljon ezerrel. Saját testsűlyos edzés, futás stb. Ma úgyis divat a sport és az, hogy a kidolgozott testéről pisztolsz képeket.
2016. márc. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Áh, megöl ez az autocorrect.
2016. márc. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Hogy őszinte legyek, én úgy látom van rajta egy kis zsír, de ez az egészséges határon belül van. Egyébként meg azok a lányok, akik egy picivel több testzsírral rendelkeznek, egészségesebb utódnak adnak életet. De egyébként ez nálam semmiképp sem a kövér kategória. Az lenne probléma, ha csontkollekció lennél, mint az anorexiás topmodellek, akiken szinte nincs mit fogni, őszintén szólva ha egy olyan vékony nőre nézek, még attól is elmegy a gusztusom, hogy kiverjem magamnak, nemhogy egy olyat farkaljak meg. Te az optimális felett vagy számomra olyan 6-7 %-kal.
2016. márc. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!