Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit tegyek? Székrekedésem van.

Mit tegyek? Székrekedésem van.

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy mindig is "jól" kakiltam.mindig könnyen kijött meg ilyenek.de most már egy pár hete nagyon nehezen kakilok.csak nyomok nyomok es belehalok mar meg minden....es neha nem birom es visszaengedem....nagyon rossz.

Ezekrol hallottam már(megoldás):

Meleg víz

Kávé

Szilvalekvár

Joghurt,kefír...

Mit tegyek.nagyon kell kakilnom de nem jön egy kicsit ki tudom nyomni de tovább nem?

Hogy kerüljem ezt el?

Szerintetek melyik mósdszerrel próbálkozzak?

Köszi

Olyan rossz!!!!😒😌😔😣😣😭😭😪😥😢😓😓😩😫😖SOS

Hogy előzzem legközelebb meg ezt???



2016. márc. 30. 19:12
 1/7 A kérdező kommentje:
13/L
2016. márc. 30. 19:16
 2/7 anonim válasza:

Szia! A patikába lehet kapni rá gyógyszert pl: Stadalax

De nekem szokott segíteni a paradicsom magába vagy az alma!

2016. márc. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi 😊
2016. márc. 30. 19:23
 4/7 anonim ***** válasza:
Gyümölcs és sok víz. Valamint a patikai megoldás is jó de NE hosszú távon. De gyümölcs kell sok és kevés sajt vagy sajtos dolog mert az keménnyé teszi. Gyógyulást.
2016. márc. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi!!nagyon nagyon.
2016. márc. 30. 19:27
 6/7 A kérdező kommentje:

SIKERÜLT!!!!!annyira örülök.bár nehez volt de nwm haltam belw 😊😊😊😀😀😃😃😄😄

Vettem be ilyen széklet lazítós cuccot ami könnyebbé teszi a székletet

És ittam meleg vizet kb. Egy 45p utan mar kellett egy kicsit ..nyomtam es hat sikerult jeeeee!

Kitartast masoknak is !!!!köszi mindenkinek ja es ettem paradicsomot is 😃😃😄😄😄👏👏👏💪👍👍🙋💁💁🙅🙅🙆💗

Köszi mindenkinek 😉

2016. márc. 30. 20:43
 7/7 anonim ***** válasza:
A továbbiakban ezekre figyelj: a tejtermékek általában szorulást okoznak, talán a natúr joghurt és a kefir nem. A legtöbb zöldség, olajos magok, friss gyümölcsök segíthetnek, ezeket fogyaszd rendszeresen, ha megmarad a problémád. Esetleg vegyél salaktalanító gyógyteakeveréket, vagy vegyél be napi 1 kiskanál lenmagot.
2016. márc. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!