Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Hogyan kell elkészíteni a...

Hogyan kell elkészíteni a zacskós tejszínhabot? Vajdaságban élek, és nem értem a szerb nyelvet. Meglepetés kaját szeretnék készíteni a szüleimnek.

Figyelt kérdés

2016. márc. 2. 08:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A zacskóra ráírják az elkészítési módot, tehát legalább a számok alapján jó lenne kikövetkeztetni.

Ha por állagban van, akkor 2-3 dl tejjel kell összekutymolni, majd géppel addig keverni, míg olyan állagú lesz, hogy ha felfordítod, sem esik ki a tálból. Itt a lényeg az lenne, hogy mennyi tejet kér, mert ha sokat öntesz bele, akkor híg lesz.

Ha folyékony tejszín van a zacskóban, akkor azt csak géppel kell felverni, a végén egy kis cukorral ízesíteni. Ennél az szokott történni, hogy ha nem érzed meg, hogy most már elég és tovább kevered, akkor "összekapja" és olyan túrós lesz a hab. Másmilyen zacskós formát nem ismerek.

2016. márc. 2. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Először nem vettem észre,de látom hogy van egy képes útmutató.150ml tej,utánna össze kell dolgozni a géppel.

Nem láttam volna meg ha nem olvastam volna a válaszod.

Köszönöm szépen!

2016. márc. 2. 09:02
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szívesen:) Általában ezek cukrozottak, de kóstold azért meg a végén, s ha nem találod édesnek, akkor kis porcukorral verd még 1 percet!
2016. márc. 2. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
0%

ma daj hahahaha živiš u Srbiji, a apsolutno ne govoriš srpski ma nemooooo hahaha

ne mondd hogy apszolut nem beszelsz szerbul, hogy egy leirast nem tudsz ertelmezni

2016. márc. 4. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Annyi,hogy tudok köszönni,és meg tudom mondani hogy milyen cigit kérek.

Soha nem szerettem a szerb nyelvet.

2016. márc. 5. 06:02
 6/7 anonim válasza:
0%

Akkor a legfontosabb dolgokat tudod hahahahah (y) svaka čast (y) (y)


Te milyen/melyik iskolaba jartal, ahol apsolut nem tanitanak szerbul semmit ? Gondolom magyar iskolaba, de tudtommal ott is van nehany ora szerbul. (en nem tudom, mert nem magyarba jartam)

2016. márc. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Tanítottak szerbet,viszont a saját döntésem volt hogy nem figyelek oda.Magyar-szerb suli volt.
2016. márc. 9. 07:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!