Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Van valami haszna a tejet...

Van valami haszna a tejet kiiktatni az étrendből?

Figyelt kérdés
Nagyon sok nem hiteles helyen olvastam, hogy tej nem kell máshol meg, hogy élet erő egészség. mi az igazság?
2016. ápr. 18. 20:04
 1/5 anonim ***** válasza:
10%

a kedvenc testépítő oldalon, azt hangoztatják, csak a macskák isznak tejet.

Ez a hatalmas okfejtés azért, hogy vízzel igyák a porokat, ne tejjel, hogy minnél több por fodjon, mert ugye víz mindenhol van, tej meg nincs.

A tejben minden benne van, nem porból készül, csak minimális dolgokat szűrnek ki belőle. Tehát az összes tejtermék tejből készül, de azt ugye szabad ...

2016. ápr. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
10%
fogyjon
2016. ápr. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Annak a testépítőnek macskányi agya lehetett. Pont azért kérdeztem, mert ilyen nem hiteles oldalakon olvastam én is. Hihetetlen, hogy mindenféle szintetikus kakit lehet magunka tömni napi 3*10 tabletta meg 10 tasakkal, de tejet az meg nem -.-
2016. ápr. 18. 20:31
 4/5 anonim ***** válasza:

Van egészségügyi problémád? Fosás, bőrproblémák, kiütések, felfújódás, autoimmun betegség, allergia, stb. Ha igen, akkor próbálkozz meg vele, fél évre iktasd ki. Ha nem javul, akkor nem az volt.

Alapvetően az a baj a tejjel, hogy nem arra van a kis tested kitalálva, hogy ezt edd, emiatt az arra érzékeny embereknél okozhat problémát. Emellett összefüggésbe hozták csontritkulással, szóval ha a családban van rá hajlam, akkor ezt is érdemes figyelembe venni.

Ha tejet innék, én nyers kecsketejet innék. Közelebb áll az emberi tejhez, nem allergén a benne lévő fehérje.

Megjegyzés: a testépítők által fogyasztott porok nem szintetikusak. Annyira azok, mint a liszt vagy a cukor. Porított tápanyag koncentrátumok. Ettől függetlenül csomóan tök feleslegesen isszák.

2016. ápr. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Próbáld ki, akkor megtudod. Nekem volt haszna, mert érzékeny vagyok az összetevőire.
2019. dec. 10. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!