Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nyíregyházán hol lehet olyan...

Nyíregyházán hol lehet olyan ételeket venni (pl. :kenyér) amit lisztérzékenyek fogyaszthatnak?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 7. 19:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Tesco-kban lehet általában kapni gluténmentes dolgokat. Ahol én lakom (nem Nyíregyháza), ott van egy rész, ahol ilyen termékek vannak.

Spar-ban biztos lehet kapni kenyeret, de sok minden mást is, még fagyasztott pizzát is. Sőt, már van saját termékük is lisztérzékenyeknek.

Kisebb gyógynövényes, herbatár üzletekben is árulnak ilyesmiket.

2010. ápr. 19. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia!

Én májusban lettem lisztérzékeny. Az elején mindig vettem kenyeret, de aztán beleuntam meg az íze se volt jó, túl száraz volt nekem meg drága. És ezért anyummal mindig sütünk.Sokkal jobb és finomabb is. Valamikor még füstölt sajtot is teszünk bele. Próbáld ki Te is.

Üdv

2010. aug. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!