Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit csináljak hogy ne hányjak...

Mit csináljak hogy ne hányjak tovább?

Figyelt kérdés
Ma hajnalban ötször keltem fel arra hogy hányni kell. Nem is mentem suliba. Azóta szinte csak aludtam. Félek ha iszok vagy eszek megint kijön belőlem, ma még nem ittam meg fél liter vizet. A fejem is fáj. Milyen gyógyszert kéne ennem hogy jobban legyek?

2016. ápr. 29. 17:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Próbálj meg víz helyett teát inni. Apró kortyokban.

A B6 vitamin jó hányinger ellen. + egy-két darab háztartási kekszet próbálj meg elrágcsálni.

2016. ápr. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Miért nem mentél orvoshoz?
2016. ápr. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Daedalon kúp.

Mivel hánysz, így felülről szinte mindegy milyen csodaszert veszel be, nem lesz ideje felszívódni, várhatóan kihányod. A kúp le fogja nyugtatni a gyomrod. Csak hideget igyál és azt is lassan kortyokban, de feltétlenül lassan ha kell 10 percenként egy teáskanállal. Az evést ne erőltesd, inkább ropit probálj enni, ugyanis a hányással a só (és a víz) kimegy belőled, pótolni kell.

Sajnos van ilyen vírus, az én lányom 2 napja 39,4-el küzd, ma volt először fél órára láztalan és neki hasgörcse van és hasmenése (már nem tudjuk mi jön ki belőle). Szóval lehet Te is egy jó kis vírust szedtél össze. A kúppal kezdj, hogy abba maradjon a hányinger.

2016. ápr. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!