Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Az nagy baj ha nem merek...

Az nagy baj ha nem merek mások előtt enni?

Figyelt kérdés

Amikor a családommal eszem akkor semmi problémám nincs, de amikor az iskolában vagyok egyszerűen nem eszek mások előtt. Ilyenkor vagy bevonulok a wc-be (tudom, nem valami gusztusos) vagy egyátalán nem eszem.

Régebben semmi problémám nem volt, normálisan ettem, csak én egy kicsit hamarabb reggeliztem, az első óra előtt, olyan negyed 8-kor, a többiek meg az első óra után. A korai reggelizésem miatt kezdtek el csesztetni, eleinte csak nevettem rajta de egy idő után már kezdett zavarni, hogy ha valaki lát enni akkor mindig megkérdezi hogy "te már megint eszel?". Nem eszem se többet, se kevesebbet mint a többiek, csak nem ugyanabban az időpontban. Nem vagyok kövér, még az átlagnál is vékonyabb vagyok. Amióta rám ragadt ez az evős jelző egyre kevesebbet ettem az osztálytársaim előtt, végül már semennyit. Félek, ha meglátnak enni megint bántanának. Mit tegyek hogy újra tudjak enni köztük?



2016. máj. 7. 10:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Építs magadnak önbizalmat. Beszólnak, hogy most eszel? Igen bmeg, közöd hozzá? Ja, most eszek. Olyan szinten adsz a senkik véleményére, de minek??
2016. máj. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem vagy te egy kicsit túl parás? Minek foglalkozol velük?

A legjobb védekezés a támadás. Egyél, amikor jólesik, és amikor ők esznek, kérdezd meg mindegyiktől: Hát te már megint eszel? Ettől majd csak veszik a lapot. Ha nem, meg lehet mondani nekik, hogy foglalkozzanak a saját dolgukkal. Nem vagy kövér, így teljesen alaptalanul "csesztetnek". Az is lehet, hogy csak viccesek akarnak lenni, és fogalmuk sincs róla, hogy ez téged ennyire zavar, és alultápláltságba taszít.

2016. máj. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Eszembe jutott egy régi osztálytársam. Nagyok okos srác volt, mindig színötös mindenből. De úgy nézett ki (öltözködés, haj, táska), mintha 20 évet visszamentünk volna az időben. Amikor elkezdődött a suli, volt, hogy a "menőbb" srácok poénosan beszólogattak neki. Ő rájuk se hederített. Semmit sem változott 4 év alatt, viszont mindenki rájött, milyen kedves és értelmes fiú, és egy idő után békén hagyták. Csak azt érdemes cikizni, aki foglalkozik vele. Ha látják, hogy tojsz rá, abba fogják hagyni.
2016. máj. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is evészavarokkal küzdök,de én kicsit durvább vagyok,mert a csaladom előtt sem tudok enni. Inkabb nem eszek akkor. Sokszor koplalok...A lényeg,hogy valamit kezdj vele,mert ez csak súlyosodni fog!! Szard le a többieket,nem mindegy nekik mikor eszel?..
2016. máj. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!