Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Vékonyak! Leirnátok egy napi...

Vékonyak! Leirnátok egy napi étkezéseteket?

Figyelt kérdés
Hányszor esztek egy nap/ miket/ mennyit? Testúlyt, magasságot, kort is légyszi.

2016. máj. 12. 09:21
 1/8 anonim ***** válasza:

165 cm 42 kg vagyok. Reggel két zsömle 2 tojásból rántottával, vagy sonkábal, kolbásszal, vagy ami éppen van.

Ebédre általában hagyományos fözz ételek: sült hús, pörkölt, tészta, fözelékek, sok krumplival, rizzsel körítve - ebböl legalább egy tányérnyit, de van, amikor dupláját, ha éhesebb vagyok.

Este vagy déli maradékot eszek, vagy a reggelihez hasonló szendvicsfélét.

Nap közben nem szoktam nassolni, legfeljebb néha gyümölcsöt.

2016. máj. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
168cm 48 kilo reggelire nem szoktam sokat enni gyakorlatilag gyumolcsot es ennyi az iskolaban magvakat gyumolcsot abonettet az ebed barmi lehet csak soha ne egyel annyit hogy ne birj mozogni csak addig eszek amig mar erzem hogy tele vagyok mert amugy ennek tobbet is, a mozgas elengethetetlen az ,izomzat a sulyom nagy reszet teszi ki, a zsirszazalekom 18szazalek !estere is lehet enni de mertekkel 6utan csak gyumolcs vagy magvak!!!!!! Remelem hasznos!
2016. máj. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A páromét írom, jó? Én még nem vagyok vékony, igaz, nem is akarok az lenni, csak karcsú és izmos.

176/66, 37 éves, csak kicsit aktív férfi, fogynia kellene, de azért vékony, csak a felesleges 3 kiló mind a hasán jelenik meg.

Nos, ő reggelizik (1000-1200 kcal), ebédel (hasonló), vacsorázik (ez szolid) s néha közben nassol. Az étkezésének a nagyobbik fele édesség és sokszor napi 20-30 dkg fehér rizst eszik (az édességeinek nem kis része is rizses). Ma zabkását vitt reggelire munkába (persze a már írt 1000 kcal fölött, különben nem bírna hazajönni), ezt gyakran teszi, ahogy sütit is szokott, de olykor csak rizst rántottával. Itthon édességet, rizst, tojást eszik, plusz azt, amit főzök (ma pl. sárgaborsófasírt lesz). Nagyon zsírosan eszik, de még szénhidrátosabban. Azért figyel az egészségére, bár most már visszajött a glutén, de nagyon ritka vendég. Laktózt nem eszik (max. ami nyomokban akadhat a keménysajtban s vajban), normál cukrot sem, húst nagyon ritkán.

Van egyfajta kalóriaigénye, nem tudom, hogyan lakatnám jól, ha izmos vagy aktív lenne. Könnyen hízik, könnyen fogy, mindössze el kell térnie a kalóriaigényétől. Gyerekkorában kövér volt. Néha irigylem, én is szeretek sokat enni, de úgy nem fogyok, pedig kellene.


Ha nem dolgozik egy ideig és itthon ül, akkor ebben a stílusban hízik, de visszafogott aktivitás mellett ez pont súlytartó szint számára.


Nem tudom, segített-e valamit.

2016. máj. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Normálisan étkezem, napi 2szer, vagy háromszor, reggeli néha kimarad,csak egy tejeskávé, ebéd melegétel, uzsonna gyümölcs, vacsora melegkaja, vagy szendvics és tea/kakaó/tej, később egy kis nasi, csoki, vagy süti, vagy mogyi.
2016. máj. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
10%

R. kv, egy szelet pirítós sajttal

T. egy joghurt, gyümölccsel

E. leves, meg tányér második

fél 2 körül kv, meg süti

U. szendvics, vagy péksüti

V. valami főtt kaja (legtöbbször ebéd-maradék)

Éjszaka folyamán pedig fél tábla csoki, meg 2-3 keksz.


Emellett 1 liter víz, meg egy bögre tea.


168/54 (27N)

2016. máj. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

162 cm és 46 kg vagyok 34 évesen.

Reggelizni normálisan szoktam, általában kenyér, plusz zöldségek, illetve sajt. Hétvégén tojást is eszek.

Ebédelni nem mindig szoktam ha igen akkor egy kis tányér főtételt, függ mi a kaja a munkahelyemen.

Vacsorázni du. 16-18 között szoktam valami normális mennyiségű főtételt.

Nassizni max. 2-3 kocka csoki, plusz cukoros italok (tea, kávé, gyümölcslé).

2016. máj. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Reggelizni általában nem szoktam, maximum müzlit. Ezen kívül napi 3-4 alkalommal eszem. Napközben 2 meleg étkezés van, attól függően hogy mikor érek rá órák között és aztán később este még egy kisebb vacsora, vajas kenyér vagy pirítós. Étkezések között almát eszem, egy nap többet is.

Ha éjszaka dolgozni megyek (diákmeló) akkor ott minden szünetben, tehát 2 óránként eszek. Általában főtt kaját viszek. 26 éves, 160 cm 40 kiló vagyok

2016. máj. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

168 cm / 41 kg / 14

Én úgy reggelizek, hogy a suliban az első három óra szüneteiben: Egy sonkás zsemle, 5 fornetti, egy müzli, egy csoki

Ebéd: Ha otthon vagyok, egy teljes tálnyi, tésztát, pörköltöt, sült hús, stb.

Suliban nem igazán jó a menza, de azért megpróbálok enni.(Ezért suli után hazaérek 3 órakor és kiegészítem az ebédem)

Vacsora: Amit ebédkor ettem, vagy melegszendvics, tojásrántotta, stb.

9-10 órakor: 2 Bundáskenyér vagy 2 szendvics


Ja és az étkezések között nasizok csokit, gumicukrot, nutelláskenyér, gyümölcsöt, abonettkenyeret!

2016. máj. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!