Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Leírnátok egy átlagos napi...

Leírnátok egy átlagos napi étkezéseteket?

Figyelt kérdés
Meg,hogy mennyit mozogtok,hány cm,kg-ok vagytok?? :D
2011. aug. 7. 14:58
 1/8 anonim ***** válasza:

reggeli : 1 tál zabpehely

tízórai: 1 őszibarack

ebéd: csirkemáj + párolt brokkoli

uzsi: 1 alma

vacsi: 200 g cottage cheese + 2 paradicsom


naponta rékázok.

2011. aug. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Reggeli: 10 dg zöldséges durumtészta (trikolor), csupaszon. Mellé fehértea, mindenféle ízesítés nélkül.

Tízórai: 2 őszibarack

Ebéd: egytálétel, pl. gyuvecs (lecsó, de van benne főtt marhahús is), vagy sült csirke rizzsel, stb.

Uzsonna: 2 savanykás kis alma

Vacsora: paradicsom vagy uborka vagy paprika, amennyit csak kívánok.


Mozgás: naponta 2x 20-25 perc Rubint Réka + egy óra hossza tempós sétálás (német juhászkutyával)

2011. aug. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
35%
Ettől nem haltok éhen?:S
2011. aug. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Lennélszíves a kérdésre válaszolni?
2011. aug. 7. 17:53
 5/8 anonim ***** válasza:
Én a kérdésre válaszoltam...gondolom azért vagy ennyire kiváncsi,mert nem tudod,hogy helyes kajálsz vagy sem. Te mit szoktál enni kedves kérdező?
2011. aug. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Egy másik kérdésemből kiderül: http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__20..


De te még mindig nem válaszoltál!

2011. aug. 7. 20:59
 7/8 anonim ***** válasza:

reggeli: 3db teljes kiőrlésű kenyér lap+csirkemellsonka és/vagy mozzarella sajt (1-2sz) vagy tolle light kenhető 3szög sajt+zöldség(hagyma, paradicsom, uborka, paprika)

tízórai idénygyümölcs(2 db barack, 2-3marék szeder, nyári alma 1-2db dinnye nagy szelet)

ebéd: vagy főtt tojás zöldséggek, rizzsel, vagy csirkemell, comb, prökölthusok rizzsel, savanyúval vagy főzelékek főtt tojással, pörkölthúsokkal, valamilyen hússal vagy tonhalkonzerv rizzsel, savanyúval

uzsi: gyümölcs vagy zöldség

vacsora: túró vagy joghurt vagy cottage cheese zöldségekkel-főleg ubroka, paradicsom, paprika

heti 3-4 az uzsonna fagyi (joghurtos-áfonya, joghurtos-barackos vagy valamilyen gyümölcsös mert szeretem és nyár van:)

2011. aug. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok

166cm 48kilo, 1-1.5 szobabicikli, házimunka, takarítás, bevásárlás-sétálva, biciklizve

kerti munka, öntözés stb

2011. aug. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!