Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan hízzak egészségesen sokat?

Hogyan hízzak egészségesen sokat?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok 56 kg és 180 cm magas. Tudom, hogy ez rohadtul nem egészséges... Elkezdtem B vitamint szedni, de nem tudom mit egyek. Vagy van más is?

2016. máj. 14. 09:56
 1/7 anonim válasza:
Ez engem is erdekelne 14 evesen 158 cm es 37 kg es nem tudok hizzbi 😣
2016. máj. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én azt fogom csinálni, hogy napi 5 étkezés és B vitamin. Nem egészséges ilyen vékonynak lenni. Te is kezd el ezt szerintem
2016. máj. 14. 10:13
 3/7 anonim ***** válasza:
Sok víz ivása , nyers rostok , méz a felszívódást segíti . Töményebb olajosabb magvak készítmények ,inkább tészták fogyasztása és késő délután este . Szénsav , tej , ecetes dolgok ártanak .
2016. máj. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Szintis Zoli ***** válasza:

Egyetek többet! Ha nem bírsz, tegyél kis térfogatba sok kalóriát. Ha még így sem hízol, nem csak akkor ehetsz, ha éhes vagy. Nem fog ártani. Fokozatosan növelj. Idővel hozzászoksz.


"egészségesen" - egyél többet, vigyél be kb. 2 gramm/testtömegkg fehérjét (van, akinek 1,5 is elég, de 2,5-nél naturálban senkinek nem kell több) és eddz! --> Google: tömegnövelő étrend, súlyzós edzés (17 éves korig inkább csak saját testsúlyos edzés!)


"sokat" - csináld sokáig. Max 1,5 (inkább 1) kg-ot hízz havonta. Hízhatsz gyorsabban is, de a többlet már csak zsír lesz, az egészség pedig kritérium volt.

2016. máj. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az egészség 3 alapszabálya


1. Kerüld a káliumot, mint a leprát

2. A tiszta sót eheted zsákkal, mert az nagyon egészséges

napi 30 g se túl sok.

Az a lényeg hogy rá legyen írva a magyar szabvány

MSZ 11007:2013, ha nincs ráírva akkor az kuka

3. Tiszta ivóvíz, a legjobb a desztillált



Persze ha hízni akarsz akkor megnövelt kalóriafogyasztás is kell.

2016. máj. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

2,3,5 ös válaszok hülyeségek, hozzáteszem bármilyen referenciával meggyőzhető vagyok.

Ha nincs rajtad zsír az nem egészségtelen. Elhiszem, hogy nem túl szép látvány, de ha ilyen a genetikátok csak edzéssel fogtok jobban kinézni.

edzőkötél, trx, súlyzó, úszás, bármi

2016. máj. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

a vékonyaknak nem sokat ér a saját súlyos edzés, és edzéshez húst kell enni.

Mint ahogy a fogyáshoz sincs csoda, hízáshoz sincs.

2016. máj. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!