Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mennyire egészséges ez az étrend?

Mennyire egészséges ez az étrend?

Figyelt kérdés

Reggeli: zabkása vagy müzli natúr joghurttal

Ebéd: rántott sajtos, rántott húsos vagy grillezett csirkemelles szendvics sok zöldséggel (saláta, paradicsom, uborka vagy káposzta)

Vacsora: túró zöldségekkel vagy gyümölcsökkel és mézzel

Nasi: pár kocka csoki, gyümölcs vagy befőtt


Ebédre azért eszem szendvicset, mert a munkahelyemen azt tudom gyorsan megenni. Hétvégén az ebéd általában hús vagy hal krumplival vagy rizzsel, és valamilyen leves.


Egyébként nem akarok fogyni (175 cm és 64 kg vagyok), a célom súlytartás, és hogy egészséges étkezzem, amennyire tudok.


2016. máj. 17. 19:37
 1/1 ElekTamás88 válasza:

Szia, én úgy gondolom teljesen egészséges ez az étrend.

A fehérje, vitamin és rostok is vannak, ezen felül természetes cukrokat is fogyasztasz. Ami engem egy picit zavar, az a szendvics, de ha a munkahelyeden ez a legjobb módszer, hát ez. Sajnos az én munkahelyemen is sokan nem tehetik meg, hogy 20 percre leüljenek nyugodtan enni sorban állással, mindennel együtt, így tudom és látom miről beszélsz. Talán még a befőtt sem a legjobb megoldás(ezalatt a bolti túlcukrozottra gondolok), bár ha házilag készült befőttet fogyasztasz akkor kérek én is. :-)

Az étrend tehát szerintem normálisnak tekinthető, lényeg, hogy mozogj/sportolj munkádon kívül is, legyen az egy kisebb kocogás, nagyobb séta, kerékpár, vagy bármi más amiben örömödet leled. :-)

Jó egészséget!

2016. máj. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!