Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan tudnék hízni kicsit?

Hogyan tudnék hízni kicsit?

Figyelt kérdés
18 éves srác vagyok, 182 centi, de csak 53 kiló. az orvos megmondta hogy már-már kórosan sovány vagyok, minden csontom kilátszik szinte. az étvágyammal van baj. egyszerűen nem is vagyok éhes sohasem, ha eszem, nagyon picikét. például ma ebédre egy csirkeszárny és egy kis krumpli már elég volt, azóta nem is ettem semmit mert nem voltam éhes. egyébként válogatós nem vagyok, mindent megeszek/megennék. Fizikai munkát végzek, és egyre erőtlenebbnek érzem magam. Mit tegyek, tudtok valami tanácsot adni a hízás érdekében?
2016. máj. 22. 22:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Tényleg nagyon sovány vagy. Az orvosod nem javasolta, hogy ki kéne vizsgálni, miért vagy étvágytalan? Illetve mivel lehetne fokozni az étvágyad? Mindenképpen járj utána! Ha egyszerre nem birsz sokat enni, akkor is próbáld meg bevezetni a többszöri kisebb étkezést! Lehetõleg kalóriadús ételeket egyél meg igazából amit csak megkivánsz. (Olajos magvak például, ha egy marékkal eszel az már kb. 300 kcal körül van) Nyugodtan egyél almát sokat, sokan mondják, hogy attól jobban megéheznek. Én anno béres cseppeket kezdtem el inni, amikor étvágytalan voltam, akkor az visszahozta valamennyire az étvágyam ;) Mindenképpen járj utána a dolognak, nem szabad figyelmen kivül hagyni!
2016. máj. 23. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ember neked edzeni kéne sürgősen, mielőtt összeesel

A fizikai munkától nem fogsz megerősödni, edzeni kell ...

2016. máj. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
a fizikai munkát muszáj csinálnom így valamit ki kell találni az ügy érdekében
2016. máj. 24. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!