Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mennyi idő alatt alakulhat ki...

Mennyi idő alatt alakulhat ki az anorexia? Mennyit eszik az illető?

Figyelt kérdés
Esetleg aki anorexiás az az ember gondolom minden testrészére fogyik... A lábujjaira is? A kézfejére?

2016. máj. 24. 20:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Az anorexia egy pszichés dolog, az illető nem kívánja, sőt, taszítja az étel. Nem tudni hogy mennyi idő a kialakulása, de sok minden okozhatja, pl. egy erős trauma.


És igen, ahol van háj ott fogyik az ember, mert azt a tartalékot felhasználja a test étel nélkül.

Remélem senki nem akar anorexiás lenni azért hogy fogyjon a kézfejéről....

2016. máj. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ

Nem szeretnék azért anorexias lenni hogy kézről fogyjak(?)

csak érdekelt hogy hogy is van ez :|

2016. máj. 24. 22:48
 3/3 anonim ***** válasza:

Nagyon változó, van, aki egy hét alatt eldönti hogy le akar fogyni és addig éhezteti magát hogy elmegy az étvágya majd jön a testképzavar, a depresszió és az anorexia.

De olyan is van, hogy az illető csak egy keveset szeretne leadni, de ahányszor belenéz a tükörbe nem tetszik neki ami lát, és lassabban, de lefogy akár 10kg-ot is.

Igen, a kézfejről is. Én ezt akkor vettem észre magamon, amikor a rég nem használt gyűrűmet újra használni akartam. Szószerint lecsúszott rólam.

2016. jún. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!