Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan tudok kíméletesen...

Hogyan tudok kíméletesen lefogyni?

Figyelt kérdés
166 cm és 62 kg vagyok. Van rajtam felesleg az orvosom is mondta. Már engem is eléggé zavar. A sok mozgást és egészséges étkezést is igyekszem betartani. Van még ötlet hogyan lehetne a fogyást segíteni? 14/L

2016. máj. 25. 15:37
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsánat rossz kategória :(
2016. máj. 25. 16:50
 2/4 anonim ***** válasza:
Heti 3-4×1 óra sport. Egészséges étkezés alatt remélem nem koplalást, hanem sok gyümölcs-zöldséget, csirkehúst, tojást meg ilyeneket értesz napi 5×. Kevés műkaja, kevés édesség, semmilyen cukrozott üdítőlötty. Napi 2l vizet igyál meg, az is jót tesz, hidratál és csökkenti az étvágyat, főleg így nyáron jó. Ha nem szeretnél jojo efektussal visszahízni, nagyjából csak ennyit tehetsz, ezeket tartsd be és legyél kitartó!! Ne ülj sokat otthon, mert a sporton kivül egy sima kimozdulás barátnőkkel, sétálgatás is fogyaszt. És ne akarj túl sokat fogyni, főleg, hogy valószínűleg még nőni fogsz, szerintem az 57-58 kg már bőven jó.
2016. máj. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja és este 5-6 után már ne egyél. (Előző vagyok)
2016. máj. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm! Igyekszem betartani.
2016. máj. 29. 13:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!